خلاصه داستان و بازیگران سریال میدان سرخ

0

سریال میدان سرخ اولین تجربه کارگردانی سریال سازی ابراهیم ابراهیمیان در شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.

میدان سرخ نام اولین سریالی است که ابراهیم ابراهیمیان، در مقام کارگردان وارد شبکه نمایش خانگی خواهد کرد. در این میان جواد نوروزبیگی به عنوان تهیه‌کننده و سعید صفرپور به عنوان مجری طرح او را همراهی می‌کنند.

   سریال میدان سرخ

نویسندگان این سریال سارا سلطانی و علی مسعودی نیا می باشند.

سریال میدان سرخ
ابراهیم ابراهیمیان فیلم‌های «ارسال آگهی تسلیت برای روزنامه»، «عادت نمی‌کنیم»، «پیلوت» و «دابلند» را در کارنامه خود دارد و این اولین سریالی است که با حضور ستاره‌های سینمای ایران و در ژانری متفاوت کارگردانی خواهد کرد.

سریال میدان سرخ

شروع فیلمبرداری سریال نمایش خانگی «میدان سرخ» به کارگردانی ابراهیم ابراهیمیان و تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی از تابستان امسال آغاز شده است.
این سریال نمایش خانگی به صورت اختصاصی در فیلیمو پخش خواهد شد و بازیگران، عوامل و زمان پخش آن نیز به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود.
از حواشی این کارگردان در کارهای قبلی وی میتوان به فیلم عادت نمی کنیم (سال ۱۳۹۵) ساخته ابراهمیان اشاره کرد که به دلیل پخش تیزرهای تبلیغاتی این فیلم از شبکه های ماهواره ای؛ دادستان عمومی و انقلاب اسلامی تهران دستور توقف اکران این فیلم را صادر کرد که پس از پیگیری‌های رییس سازمان سینمایی، معاون دادستان در نامه‌ای به حجت الله ایوبی ادامه اکران این فیلم را بلامانع اعلام کرد.

سریال میدان سرخ

بازیگران سریال میدان سرخ

بازیگرانی همچون حمید فرخ نژاد ، مهتاب کرامتی ، بهرام افشاری ، امیرحسین آرمان ، آرمین رحیمیان ، بهدخت ولیان و … در این سریال شبکه نمایش خانگی بازی کردند.

بر این اساس حمید فرخ‌نژاد پس از چند سال دوری از نمایش خانگی، به این رسانه بازگشته و قرار است در سریال «میدان سرخ» اثر ابراهیم ابراهیمیان، بازی کند.

امیر حسین آرمان سابقه بازی در سریالهای شبکه خانگی با نام مانکن و ممنوعه را دارد.

سریال میدان سرخ

خلاصه داستان سریال میدان سرخ

ژانر تازه‌ترین اثر ابراهیمیان به گفته خودش یک اکشن جنایی است.

اما تاکنون اطلاعاتی درباره محوریت کلی داستان سریال منتشر نشده است.

سریال میدان سرخ

زمان پخش سریال مـیدان سرخ

این سریال نمایش خانگی به صورت اختصاصی در فیلیمو پخش خواهد شد و عوامل و زمان پخش آن نیز به‌زودی اطلاع رسانی می‌شود.

نظرات