امیرحسین صادقی کرونا گرفت + آخرین وضعیت جسمانی امیرحسین صادقی

0

امیرحسین صادقی کرونا گرفت و راهی بیمارستان شد در ادامه خبرهای جدید و آخرین وضعیت جسمانی و کرونای امیرحسین صادقی را در این بخش به اطلاع طرفداران استقلال و این فوتبالیست میرسانیم.

امیرحسین صادقی کرونا گرفت + آخرین وضعیت جسمانی و کرونای امیرحسین صادقی امروز

امیرحسین صادقی کرونا گرفت + آخرین وضعیت جسمانی امیرحسین صادقی

پیشکسوت استقلال و بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال چند روز پیش به علت ابتلای به کرونا راهی بیمارستان شد و در یکی از بیارستان های تهران بستری شد. او در جدیدترین اخبار درباره وضعیت جسمانی و سلامتی خود ۱۰ اسفند ۹۹ با استوری اعلام کرد که حالش خوب است و اوضاع مساعدی دارد

گفتنی است که امیرحسین صادقی پیشکسوت و بازیکن اسبق تیم فوتبال استقلال به علت ابتلا به ویروس کرونا در بیمارستان بستری شده و تحت مراقبت های ویژه است.

تا هنگام بستری شدن صادقی در بیمارستان، وضعیت او مساعد نبوده است و گفته می‌شد از نظر جسمانی شرایط نامطلوبی را سپری می‌کند اما امیرحسین صادقی چندی پیش با انتشار مطلبی در فضای مجازی اعلام کرد که حال جسمانی‌اش بهتر شده است.

او نوشته است: ” ممنون از تماس‌های پرمهرتان. الحمدالله بهترم”.

امیرحسین صادقی کرونا گرفت + آخرین وضعیت جسمانی امیرحسین صادقی

امیر حسین صادقی کیست

امیرحسین صادقی (زاده ۱۵ آذر ۱۳۶۰) بازیکن سابق فوتبال اهل ایران است.

وی یک خواهر و برادر بزرگتر از خود و یک خواهر و برادر کوچکتر از خودش دارد. همسر او زهرا محبوبی نیز از بازیکنان حرفه ای بسکتبال است و صاحب دو فرزند پسر است.

او فوتبالش را در تیم تخت جمشید با مربیگری مجید مالمیر در دسته دوم جوانان تهران شروع کرد و به مدت ۲ سال در این تیم بود، در سال ۱۳۷۵ به تیم جوانان پیوست. در سال ۱۳۷۷ به تیم مقاومت تهران با مربیگری محسن آقازاده، بابا رضی و نقوی جهت گذراندن خدمت سربازی پیوست و تا سال ۱۳۷۹ در تیم‌های امید و بزرگسالان مقاومت بازی کرد در سال ۱۳۷۹ و با دید صمد مرفاوی به امیدهای استقلال دعوت شد و در سال ۱۳۸۰ برای تیم بزرگسالان استقلال بازی کرد.

صادقی پس از چندین سال عضویت در باشگاه استقلال تهران، در فصل ۸۷–۸۸ به باشگاه مس کرمان پیوست اما دوباره به تیم استقلال بازگشت. در لیگ یازدهم وی به تیم باشگاه فوتبال تراکتورسازی تبریز پیوست و بعد از یک فصل حضور در این تیم در لیگ دوازدهم بار دیگر به استقلال برگشت. وی در بهمن ماه سال ۱۳۹۵ خورشیدی در کلاس مربیگری کنفدراسیون آسیا شرکت کرد

 

نظرات