ماجرای عکس جنجالی مهدی عبدی و سهیلا منصوریان + تصاویر

0

“مهدی عبدی سهیلا منصوریان”، دو چهره ورزشی فوتبال و ووشو با عکس جنجالی حاشیه ساز شدند که در ادامه جزئیات ماجرا و حواشی عکس دو نفره این روز ورزشکار را میخوانید.

ماجرای عکس جنجالی مهدی عبدی و سهیلا منصوریان دو چهره ورزشی + تصاویر

عکس جنجالی مهدی عبدی و سهیلا منصوریان

حرف تازه – در پی انتشار عکس مهدی عبدی بازیکن پرسپولیس و سهیلا منصوریان ووشوکار ملی پوش یکی از خواهران منصوریان ،مهدی عبدی از سوی این باشگاه با جریمه مالی روبرو شد.

مهدی عبدی، مهاجم پرسپولیس به دلیل گرفتن عکس یادگاری با یکی از خواهران منصوریان بدون ماسک و حد فاصله گذاری و رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی باشگاه با جریمه ۲۰ میلیون تومانی روبرو شد.

عکس جنجالی مهدی عبدی سهیلا منصوریان

مهدی عبدی سهیلا منصوریان و عکس دردسرساز

باشگاه پرسپولیس که از زمان شیوع کرونا عملکرد موفقی در کنترل این موضوع داشته، اکنون مهدی عبدی را بنا بر آنچه که عدم رعایت پروتکل اعلام شده، با جریمه مواجه کرد.

یحیی گل محمدی و افشین پیروانی از زمان شیوع کرونا و خصوصا در زمان حضور این تیم در لیگ قهرمانان آسیا که با تشدید قوانین همراه بود، با پروتکل‌هایی در این زمینه مواجه کردند.

جریمه مهدی عبدی

بر این اساس بازیکنان این تیم باید حداکثر رعایت موارد اعلامی را داشته باشند تا از ابتلا به کرونا دوری کنند. با این حال حضور عبدی در یکی از مراسم‌ها و انتشار عکسی از او در کنار سهیلا منصوریان، قهرمان ووشو بانوان در شرایطی که بدون رعایت پروتکل و ماسک زدن، با جریمه کادر فنی و سرپرست باشگاه همراه شده است. در این خصوص عبدی با جریمه ۲۰ میلیونی و توبیخ کتبی مواجه شده است.

افشین پیروانی و یحیی گل محمدی که نظارت دقیقی روی رفتار بازیکنان خصوصا از زمان شیوع کرونا داشته‌اند، باعث شده‌اند تا این تیم کمترین آمار را در این زمینه در بین تیم‌های لیگی از آن خود کند و رعایت پروتکل بهداشتی با شدیدترین وسواس در دستور کار این باشگاه قرار دارد.

نظرات