زمان پخش ، اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ + داستان و نقش ها

0

“سریال کلبه عمو پورنگ”، برنامه جدید گروه کودک و نوجوان شبکه دو برای بچه هاست که در ایام نوروز ۱۴۰۰ و ماه رمضان ۱۴۰۰ در ۴۰ قسمت از شبکه دو پخش خواهد شد و بازیگرانی چون سوسن پرور ,فرهاد بشارتی ,آرش نوذری ,رامین ناصرنصیر ,امیر سهیلی ,محمدرضا داودنژاد بازیگران مهمان که اضافه میشود… در آن بازی کردند. در ادامه بیوگرافی بازیگران و با نقش آنها در سریال و خلاصه داستان و تعداد قسمت و معرفی کامل “فیلم و سریال کلبه عمو پورنگ” میپردازیم

زمان پخش ، اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ + داستان و نقش ها

معرفی سریال کلبه عمو پورنگ

سریال کلبه برنامه جدید عموپورنگ در ایام نوروز ۱۴۰۰ در ۱۵ قسمت از شبکه دو پخش خواهد شد و بازیگرانی چون سوسن پرور فرهاد بشارتی آرش نوذری و رامین نصیرناصر و … در آن بازی کردند.

مسلم آقاجان زاده از ساخت و پخش کار نمایشی جدید و خاصی که فیلمبرداری‌اش از ۲۵ اسفندماه آغاز می‌شود، خبر داد که عید نوروز و رمضان ۱۴۰۰ روی آنتن خواهد رفت.

سری سوم و فصل سوم سریال بچه محل یکی از جدیدترین کارهای داریوش فرضیایی است که به پایان رسید و حالا  مسلم آقاجانزاده و داریوش فرضیایی (عمو پورنگ) با برنامه جدیدی به شبکه می آیند تا کنار بچه ها و بزرگترها در شبکه ۲ باشند.

به تازگی خبر ساخت کار نمایشی جدیدی به نویسندگی و کارگردانی برادران درویشعلی پور به گوش می‌رسد و این کار نمایشی خاص و متفاوت از کارهای گذشته این گروه است و از ۲۵ اسفند، با آماده شدن دکور و لباس و گریم، فیلمبرداری‌اش را در تهران آغاز خواهد کرد.

مجموعه تلویزیونی «کلبه عموپورنگ» این روزها در حال سپری کردن مراحل انتخاب بازیگران، تست گریم و لباس، و طراحی نهایی دکور برنامه توسط ارغوان شیبانی است و تاکنون بازیگران بسیاری برای ایفای نقش در این مجموعه انتخاب شده‌اند.

محمدرضا داوود نژاد، رامین ناصرنصیر، فرهاد بشارتی، امیر سهیلی، سوسن پرور و آرش نوذری بازیگرانی هستند که تست گریم و لباس آنها نهایی شده و در روزهای آینده هم چهره‌های دیگری به این گروه اضافه و معرفی خواهند شد

خلاصه داستان و اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ

داریوش فرضیایی در نقش خود یعنی عمو پورنگ

محمدرضا داوودنژاد

امیر سهیلی

فرهاد بشارتی

رامین ناصرنصیر

آرش نوذری
سوسن پرور

گریم و لباس خاص بازیگران

آقاجان زاده گفت: این روزها شهرام خلج از گریمورها و چهره‌پردازان خوب سینما و تلویزیون، مشغول چهره‌پردازی شخصیت‌های این کار نمایشی است که ۱۲ شخصیت اصلی دارد.

شخصیت‌هایی که بازیگران حرفه‌ای و کاربلد ایفا خواهند کرد و عمو پورنگ مثل گذشته در نقشِ خودش اما با چهره‌پردازی و اتفاقات جدید در این پروژه، حضور مؤثر و ویژه خودش را خواهد داشت.

آقاجانزاده تاکید کرد: «فعلاً به دلیل آماده شدن شرایط تولید مثل گریم، لباس و دکور که خیلی نقش ویژه‌ای در این کار خواهند داشت به جزئیات بیشتری از این پروژه اشاره نمی‌کنم اما این کار نمایشی، ۴۰ قسمتی است که ان‌شاءالله در عید نوروز و ماه مبارک رمضان روی آنتن شبکه دو سیما خواهد رفت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: «از ۲۵، ۲۶ اسفندماه که فیلمبرداری آغاز شود باید شبانه‌روزی کار تولید را پیش ببریم تا بتوانیم از همان شب عید نوروز، این کار نمایشی را به آنتن برسانیم.»

سوسن پرور بازیگر کلبه عموپورنگ

سوسن پرور در کلبه عمو پورنگ

خلاصه داستان سریال کلبه عمو پورنگ

عمو پورنگ که در هر برنامه لباس محلی یکی از اقوام ایرانی را به تن دارد، برای فرار از شلوغی و آلودگی هوای شهر از محل سکونت خود به مزرعه یکی از دوستانش بنام مرد کهن نقل مکان کرده‌است تا در آنجا به آرامش روحی و ذهنی برسد. از طرف دیگر مدیران تلویزیون او را مجاب کرده‌اند که برای سال نو و ایام نوروز برای آنها برنامه اجرا کند؛ او که عاشق مردم بخصوص بچه‌ها است تصمیم گرفته از همان مزرعه برنامه‌اش را به روی آنتن ببرد.

دیگر عوامل

آهنگساز
مهرداد نصرتی
تولید و تهیه‌کننده: مسلم آقاجانزاده
تدوین‌گر: امید شهلایی
تولیدکننده: گروه کودک و نوجوان شبکه دو
مجری طرح محمدحسین خلیفه
برنامه ریز مجید موثق
مدیر تصویربرداری محمود صالحی
مدیر صدابرداری بهروز عابدینی
جلوه های ویژه تصویری علی زارع
طراح چهره پردازی شهرام خلج
طراح صحنه سحر گوران
طراح لباس سحر گوران
طراح دکور ارغوان شیبانی
منشی صحنه مریم ویس مرادی
دستیار اول کارگردان محمدرضا زاهدیان
مدیر تولید علی رحیم زاده
طراح حرکات سروش کریمی نژاد
عکاس پوریا منوچهرزاده
مدیر روابط عمومی عاطفه نوذری

محمدرضا داوودنژاد در کلبه عمو پورنگ

محمدرضا داودنژاد در برنامه کلبه عموپورنگ

رامین ناصرنصیر بازیگر کلبه عموپورنگ

رامین ناصر نصیر در برنامه جدید عموپورنگ

فرهاد بشارتی

زمان پخش ، اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال کلبه عمو پورنگ + داستان و نقش ها

امیر سهیلی

امیر سهیلی

 

نظرات