اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال مستوران + خلاصه داستان و زمان پخش

0

“مستوران″، سریال ایرانی به کارگردانی سید جمال حاتمی و تهیه کنندگی عطا پناهی است. این سریال محصول سال ۱۳۹۹ و در ژانر درام و تاریخی ساخته شده است. سریال مستوران که به تازگی تصویربردای آن آغاز شده است، قرار است به زودی بر روی آنتن صدا وسیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال مستوران + خلاصه داستان و زمان پخش

 

خلاصه داستان

سریال “مستوران” روایتگر ماجراهایی جذاب در زمان صفویان و غزنویان است. فصل اول این سریال که برگرفته از قصه های کهن ایرانی است در ۲۶ قسمت تولید خواهد شد و مجری طرح این مجموعه “استودیو بادبان” است.

کارگردان سریال مستوران

این سریال که جز پروژه‌های الف تلویزیون محسوب خواهد شد، جدیدترین ساخته ی سید جمال حاتمی است. او تاکنون تجربه کارگردانی فیلم سینمایی “لاک قرمز” و همچنین سریال‌های “محکومین” و “سرگذشت” را در کارنامه کاری خود دارد.

خلاصه داستان سریال مستوران

لازم به ذکر است سازمان هنری رسانه ای “اوج” سریال “مستوران” را برای پخش از رسانه ملی می سازد.

 

اسامی بازیگران سریال مستوران

بیوگرافی بازیگران سریال مستوران

چندی پیش “بیژن بنفشه خواه” در گفتگو با یکی از رسانه ها خبر از بازی در این سریال و یکی دیگر از رسانه ها از حضور سه بازیگر در این مجموعه از جمله “دانیال حکیمی”، “داریوش کاردان” و “عباس محبوب” خبر داده بود اما هنوز از سوی عوامل سازنده خبر رسمی درباره نام بازیگران سریال رسانه ای نشده است.

 

دیگر عوامل

کارگردان: سید جمال حاتمی، تهیه کنندگی عطا پناهی.

نظرات