زمان پخش و نحوه شرکت در مسابقه محاکات شبکه دو +معرفی مهمانان و داوران

0

مسابقه محاکات یک مسابقه تلویزیونی استعدادیابی با حضور شرکت کنندگان و مهمانان از شبکه دو پخش میشود. این مسابقه جدید از چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹ از شبکه دو در حال پخش است . در ادامه به معرفی کامل، زمان پخش و نحوه شرکت در «مسابقه محاکات» شبکه دو به همراه معرفی مهمانان و داوران زمان پخش و جزئیات پخش (مسابقه محاکات) و همه چیز که درباره این مسابقه را میخواهید بدانید در این مطلب بخوانید.

معرفی کامل، زمان پخش و نحوه شرکت در مسابقه محاکات +معرفی مهمانان و داوران

جزئیات پخش مسابقه محاکات شبکه دو

مسابقه محاکات به تهیه‌کنندگی جواد فرحانی و با اجرای منصور ضابطیان از ۶ اسفند ۹۹ روی آنتن شبکه دو سیما رفته است. این برنامه تلویزویونی برای حکایت گری و روایت داستان‌های زندگی است و یک چالش دوست‌داشتنی و صمیمی از حکایت‌هایی است که روایتگر آن خود مردم هستند که مهمان منصور ضابطیان در شبکه ۲ هستند

موضوع و محتوای مسابقه

مسابقه محاکات رقابتی با حضور هیئت داوران و تماشاچیان است که از تعاملات متعددی شکل می‌گیرد و زنده کردن سنت به حاشیه رفته قصه‌گویی است و مفهوم حکایت‌گری را اگر بتوان به درستی به نسل جدید منتقل کرد اتفاق مبارکی است.

جعفری جلوه با بیان اینکه حکایت گفتن با اهداف مختلفی صورت می‌گیرد، توضیح داد: حکایت‌گری به منظور عبرت گرفتن، نقل حکمت، انتقال تجربه، یادگیری، آرامش‌بخشی و … همه از اهداف قصه‌گویی و حکایت‌گری است.

نحوه شرکت و ثبت نام در مسابقه محاکات شبکه 2

زمان پخش مسابقه محاکات از شبکه دو

🔹️با اجرای منصور ضابطیان

🔹️ این مسابقه روزهای چهارشنبه و پنجشنبه اخر هر هفته در حوالی ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه دو پخش میشود
🔹️اولین قسمت، چهارشنبه ۶ اسفند ۹۹، حوالی ۲۲:۳۰
🔹️با کارشناسی فلورا سام، امیرشهاب رضویان، سوگل مشایخی و گلاره عباسی

منصور ضابطیان مجری محاکات

منصور ضابطیان درباره اجرای این برنامه گفته: قصه زندگی آدم ها همیشه برایم جذاب بوده و حالا «محاکات» تجربه ایست جدید برای شنیدن بی واسطه این قصه ها و کنکاش در راه و رسم زندگی ها.

جدای از این برایم تجربه ای چدید است در برنامه سازی. هرچند در این مجموعه من فقط مجری هستم و بار اصلی کار روی دوش مریم نوابی نژاد و جواد فرحانی و تیم فوق حرفه ای شان هست.

قصه های محاکات گاهی تلخ است و گاهی شیرین اما هرچه هست در نهایت نور امید است که برآن می تابد. شاید این «امید» بود که باعث شد اجرای این برنامه را بپذیرم. امید در کنار آرامش (موضوعی که دغدغه رادیو هفت است) حلقه های گمشده زندگی مردم امروز جهان است.

امیدوارم محاکات را هم مثل رادیو هفت دوست داشته باشید.

سایت ثبت نام مسابقه محاکات

اینستاگرام مسابقه محاکات

mohaakat.tv2

مسابقه استعدادیابی محاکات شبکه دو

اسامی داوران و کارشناسان مسابقه محاکات

این تلنت با کارشناسی فلورا سام ، امیرشهاب رضویان ، سوگل مشایخی و گلاره عباسی و حضور تعدادی از هنرمندان به عهنوان کارشناس مهمان

پخش میشود.

تعداد قسمت ها

اولین قسمت این برنامه با حضور بهرام اسدزاده بود که به دلیل تشخیص اشتباه پزشکی دوران کودکی تا جوانی اش را در سکوت و ناشنوایی به سر برد و مهمان و شرکت کننده دومین قسمت نیز انیس شاه رحمانی – داریوش لطف و کارشناس مهمان: فریبا متخصص است.

نظرات