همه جا با فرادرس

عکس نوشته پروفایل و متن تبریک روز مرد به دایی + استیکر و استوری

0

روز پدر، در تقویم رسمی ایران ۱۳ ماه رجب به یادبود میلاد حضرت امام علی (ع) به ثبت رسیده و به این نام نامگذاری شده است. به همین مناسبت، ما امروز برای شما، مجموعه از جدیدترین متن های تبریک، عکس پروفایل و عکس نوشته های جدید ویژه تبریک روز مرد به دایی و عکس نوشته پروفایل  تبریک روز پدر دایی ۹۹ قرار داده ایم. شما می توانید از این عکس نوشته ها به عنوان عکس پروفایل خود در شبکه های اجتماعی استفاده کنید. برای مشاهده این مطلب با ما همراه باشید.

متن تبریک روز مرد به دایی + عکس نوشته و استوری

 

متن زیبا و پیام تبریک روز مرد به داییم

دایی جان

نگاه مهربان و صدای دلنشینت

همیشه مرهم دل من در این غربت است

بدان که برای من بهترینی

روز مرد مبارک باد

***

با وجود دایی، ما در خانه مان احساس نمی کنیم که مرد نداریم. وقتی که پدرم نیست، دایی ام برایمان نقش پدرم را بازی می کند. از همین جا می خواهم روز مرد را به دایی عزیزم تبریک بگویم.

***

مهربان ترین دایی دنیا

صادقانه دوستت داریم و هزاران شاخه گل شقایق تقدیمت می کنیم.

روزت مبارک

***

در تمام سال های عمرم وقتم را صرف پیدا کردن انسان های خوب برای الگو برداری نکرده ام ، چون می دانم که تو یکی از آن هایی. روزت مبارک دایی جان

***

خواهرزاده ات عاشقانه دوستت دارد و دوستت خواهد داشت. دایی جان، تو یکی از فرشتگان خدا برای من روی زمین هستی. با وجود تو هست که من باور کردم که خدا فرشتگان را روی زمین هم آفریده. روزت مبارک باشد.

***

یک مرد آنگاه مرد است که سرو سبز قامتش در جنگل ظلمات نامردمی‌های زمانه استوار بماند و شما مردانگی را به روزگار نشان دادید.

دایی جان روزت مبارک

***

روز مرد مبارک! اگر چه ما نمی توانیم خانواده خود را انتخاب کنیم ، اما می دانم که خداوند برای من بهترین دایی دنیا را خلق کرده است. با آرزوی بهترین ها از طرف خواهر زاده ات.

***

دایی عزیزم، اگر بخواهند رسم مردانگی را به دیگران بیاموزند، باید از زندگی تو سرلوحه بگیرند و از زندگی تو سرمشق بگیرند تا بتوانند مردانگی را بیاموزند. تو در زندگی من نقش بسیار پررنگ و مهمی داری! من برای تو ارزش بسیاری قائل هستم؛ روز مرد را به تو که مردانگی ات زبان زد خاص و عام است تبریک می گویم. امیدوارم که سایه ات برای هزاران سال هم که شده بر سر ما و خانواده ی ما باشد.

***

 

عکس پروفایل و عکس نوشته های جدید تبریک روز مرد به دایی ۹۹

عکس پروفایل تبریک روز مرد به دایی 99

عکس پروفایل تبریک روز مرد به دایی 99

عکس پروفایل دایی روزت مبارک

عکس نوشته دایی جون روزت مبارک

عکس نوشته تبریک روز مرد به دایی 99

عکس نوشته دایی روزت مبارک

با ما همراه باشید.

 

نظرات