ازدواج مبینا نصیری و مهدی توتونچی مجری ورزشی + بیوگرافی و عکس ازدواج

0

ازدواج مبینا نصیری با مهدی توتونچی مجری ورزشی و همسر سابق نیلوفر اردلان را با بیوگرافی و عکس ازدواج و نحوه آشنایی دو مجری تلویزیون را در این بخش بطور کامل میخوانید.

ازدواج مبینا نصیری با مهدی توتونچی همسر سابق نیلوفر اردلان + بیوگرافی و عکس ازدواج

ازدواج مبینا نصیری و مهدی توتونچی

حرف تازه – مبینا نصیری مجری تلویزیون که این روزها در حال اجرای فصل جدید مسابقه شوتبال در شبکه نسیم است، با انتشار تصاویر حلقه و مراسم عقدش و عکس دو نفره عاشقانه خبر از ازدواجش با مهدی توتونچی مجری ورزشی و همسر سابق نیلوفر اردلان را داد.

ازدواج مبینا نصیری با مهدی توتونچی همسر سابق نیلوفر اردلان

مبینا نصیری متولد ۵ اردیبهشت ۱۳۶۸ در شهر تهران است. او از دوران کودکی بـه حرفه مجری گری علاقه داشت. مهدی توتونچی متولد تیر ۱۳۵۸ مجری ورزشی و توتونچی فارغ التحصیل لیسانس رشته کامپیوتر است.

توتونچی در برنامه‌هایی، چون لذت فوتبال به عنوان مجری حضور داشت و مبینا نصیری نیز در شبکه یک سیما و برنامه سیمای خانواده سابقه اجرای برنامه تلویزیونی دارد.

خانم نصیری مترجم زبان انگلیسی و مدرس دانشگاه است و به سفر ،‌عکاسی ، موسیقی ، نوازندگی پیانو ، نویسندگی ، ترجمه ، و همچنین آشپزی ، طراحی دکور و بخصوص اجرای زنده علاقه دارد.

ازدواج مبینا نصیری و مهدی توتونچی مجری ورزشی + بیوگرافی و عکس ازدواج

ممنوع التصویری

در سال ۱۳۹۲ مبینا نصیری در برنامه زنده امروز هنوز تموم نشده، خطاب به مجری مرد مقابلش در خصوص یکی از پیامکهای مردم ابتدا سکوت و وقتی با اصرار این مجری مواجه شد به او گفت: نوشته‌اند جگر!”به مبینا نصیری گفته بودند جگر” که این دیالوگ حواشی فراوانی به دنبال داشت و در نهایت منجر به ممنوع‌التصویری وی به مدت دو سال شد.

وی بعد از ۲ سال در مورد ممنوع‌التصویری اش گفت:”حوالی مهر در دومین روز از حضورم در برنامه امروز هنوز تموم نشده حاضر شدم. نویسنده مطلبی به من داد برای خواندن که اتفاقا پیامک بیننده‌های برنامه هم نبود و حاصل تراوشات ذهنی نویسنده برنامه بود.

مهدی توتونچی همسر مبینا نصیری کیست

حواشی

گفتنی است که مهدی توتونچی همسر سابق نیلوفر اردلان بازیکن تیم ملی فوتبال زنان است و یک فرزند پسر بنام رادان دارد.

در سال ۹۴ بود خبر مخالفت آقای توتونچی با اعزام همسرش به مسابقات قهرمانی آسیا ۲۰۱۵ موجب تعجب اهالی ورزشی و مردم شد.

در نهایت تیم ملی زنان با نداشتن کاپیتان خود توانست قهرمان شود، با این حال خانم اردلان با اجازه دادستانی توانست در مسابقات آتی مجوز خروج از کشور بگیرد.

نظرات