درگذشت مهشید گودرز پرستار باردار بیمارستان لقمان بر اثر کرونا + بیوگرافی

0

مهشید گودرز پرستار باردار بیمارستان لقمان حکیم تهران بر اثر کرونا آسمانی شد. او باردار بود و فرزند هفت ماه اش قبل از مرگش توسط پزشکان نجات داده شد و به دنیا امد. در ادامه بیوگرافی و عکس ها و خانواده و همسر و پیج اینستاگرام و مراسم تشییع پرستار باردار بیمارستان لقمان را در سایت حرف تازه مشاهده خواهید کرد.

بیوگرافی و درگذشت مهشید گودرز پرستار باردار بیمارستان لقمان + خانواده و مراسم تشییع

بیوگرافی مهشید گودرز پرستار باردار

شهیده مهشید گودرز پرستار باردار بیمارستان لقمان تهران واقع در منطقه ۱۱ تهران در خیابان مخصوص و کمالی ، ساکن کرج در تاریخ ۲۵ بهمن ۹۹ بر اثر ابتلای به کرونا درگذشت. او در هنگام مرگ هفت ماهه باردار بود که قبل از فوتش ،فرزندش توسط پزشکان نجات پیدا کرد و به دنیا آمد. نوزاد وی پسر است و در حالی به دنیا امد که مادرش در راه سلامت و خدمت به هموطنانش جانش را از دست داد. او در آینده به مادر فداکارش افتخار خواهد کرد.

درگذشت مهشید گودرز پرستار باردار بیمارستان لقمان بر اثر کرونا + بیوگرافی

جزئیات درگذشت و فوت مهشید گودرز پرستار لقمان

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، مهشید گودرز پرستار باردار بخش کرونای مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان، امروز شنبه (۲۵ بهمن ماه ۹۹) بر اثر ابتلا به ویروس کرونا به شهادت رسید.

علیرضا زالی رئیس ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در پیامی شهادت پرستار مدافع سلامت بیمارستان لقمان حکیم را تسلیت گفت.

در متن پیام زالی آمده است: “شنیدن خبر شهادت مظلومانه پرستار سخت کوش و فداکار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، سرکار خانم مهشید گودرز قلب همه ما را دچار حزن و اندوه بی کران کرد.

از دست دادن انسان‌های پرتلاش، خبره و نوع دوستی همچون خانم گودرز که برای حفظ سلامت هموطنان، جان خود را در طبق اخلاص می‌گذارند داغ سنگینی است بر بدنه نظام سلامت کشور و بی‌شک نام و یاد این قهرمان حوزه سلامت، برای همیشه جاودانه خواهد ماند.

ضمن عرض تسلیت به جامعه پرستاری و همکاران این پرستار خدوم، از خداوند منان برای روح وی آمرزش و آرامش و برای خانواده محترم و نزدیکان وی صبر مسئلت دارم. ”

مراسم تشییع پیکر پرستار باردار

مراسم تشییع پیکر پرستار باردار بخش کرونای مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی لقمان که بر اثر ابتلا به کرونا به شهادت رسیده بود روز یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹ در بیمارستان لقمان حکیم تهران با حضور پزشکان و مردم و همکاران و خانواده و همسرش برگزار شد.

اینستاگرام شهیده مدافع سلامت مهشید گودرز پرستار باردار بیمارستان لقمان

نظرات