بیوگرافی و عکس های پریسا پور مشکی چهره اینستاگرامی

0

پریسا پور مشکی معروف به پور بلک بازیگر کلیپ های طنز و فعال در اینستاگرام است که به تازگی به چهره معروف اینستاگرامی تبدیل شده. با بیوگرافی و زندگی شخصی و عکس ها و پیج اصلی اینستاگرام و وضعیت ازدواج و همسرش و سن و محل زندگی و سوابق و تحصیلاتش را در مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی پریسا پور مشکی و همسرش + زندگی شخصی و منبع درآمد پریسا پورمشکی

بیوگرافی پریسا پور مشکی چهره اینستاگرامی

پریسا پور مشکی ملقب به poor balck زاده ۱۱ تیر سال ۱۳۸۰ در خوزستان، دارای قد ۱۵۰ و وزن ۴۳ هست .چهره و فعال اینستاگرامی و بازیگر کلیپ های طنز است که فالورهای زیادی را جذب کرده و کلیپ های او بسیار مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی قرار گرفته است

او در رشته تجربی تحصیل کرده و در نقاشی نیز تبحر دارد. به شدت استقلالی هست و طرفدار تیم آبی پوشان است.

بازیگر کلیپ های پوربلک کیست

خانواده

در خانواده ای با یک برادر در خوزستان به دنیا امده و با فعاللیت در اینستاگرام و ساخت کلیپ هاب طنز در کاراکترهای مردانه و زنانه بسیار عالی ایفای نقش میکند و بسیار با استعداد است.

منبع درآمد پریسا پورمشکی

او در پیج اینستاگرامش که بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ فالور دارد برای کسب درآمد تبلیغات یک پیج جداگانه برای جذب تیلبغات دارد . بیشتر فعالان اینستاگرامی از راه تبلغات کسب درآمد میکنند.

زندگینامه و کلیپ های پریسا پورمشکی بازیگر طنز در اینستاگرام

سوابق و شروع فعالتیت در اینستاگرام

وی از سال پیش فعالیتش را در پیج اینستاگرامش با ساخت کلیپ های طنز آغاز کرده و کم کم با به اشتراک گزاشتن ویدئوهای بیشتر به چهره معروف تبدیل شد.

البته بازی توانمند و بسیار عالی او نشان میدهد که علاقه و استعداد زیادی در بازیگری دارد و گفته که دوست دارد بازیگر و کارگردان شود.

اینستاگرام پریسا پور مشکی

همسر پریسا پور مشکی کیست

این چهره فعلا مجرد است و ازدواج نکرده و در حال تحصیل است.

اینستاگرام پریسا پور مشکی

پریسا فالورهای زیادی دارد و ویدیو های منتشر شده اش در شبکه اجتماعی بازدید های چند هزار نفری دارد و بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است

ایدی اینستاگرام او : (@pooorblack)

بیوگرافی پریسا پور مشکی و همسرش + زندگینامه پریسا پورمشکی با شغل و منبع درآمد

اطلاعات کاملتر و جامعتر درباره این چهره جدید در اینستاگرام و بازیگر کلیپ های طنز با شما… اگر اطلاعات دیگری دارید در زیر این پست با ما به اشتراک بگذارید .

نظرات