ماجرای برگزاری کنسرت آنلاین امیر تتلو چیست؟ +زمان و تاریخ کنسرت انلاین تتلو

0

خبر برگزاری کنسرت آنلاین امیر تتلو درکانال تلگرامی وی به شرط ۲ میلیون نفر و مبلغ ۲۰۰ میلیارد پول بلیط، جنجالی شد که در ادامه جزئیات کامل و زمان و ساعت و شبکه پخش این کنسرت اینترنتی تتلو خواننده پر حاشیه را میخوانید.

ماجرای برگزاری کنسرت آنلاین امیر تتلو چیست؟ +زمان و تاریخ کنسرت انلاین تتلو

زمان و تاریخ برگزاری کنسرت آنلاین امیر تتلو

امیر مقصودلو معروف به امیر تتلو در کانال تلگرامی خود خبر برگزاری کنسرت آنلاین تتلو به شرط ۲۰۰ میلیارد پول بلیط و ۲ میلیون آنلاینی به طرفدارانش داد، اما زمان و ساعت و شبکه پخش آن را هنوز اعلام نکرده است. تتلو که حالا در ترکیه زندگی میکند پیش از این نیز گفته بود که در حال اماده کردن کنسرت بصورت آنلاین است، اما بعدها گفت: «من علاقه ای به کنسرت گذاشتن، ندارم و هیچ انگیزه ای برای اینکار نیست.»

اما حالا با گذشت مدتی دوباره خبر برگزاری کنسرت آن هم بصورت اینترنتی را در کانال تلگرامی خود داده است. هنوز جزئیات خبر و صحت و سقم آن به صورت دقیق مشخص نیست

امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ در تهران با اصالتی آذری متولد شد. وی در سال ۱۳۸۲ آغاز به کار نمود و با وبلاگی که امین دانکر، دوست نزدیک او ایجاد کرده بود به انتشار اثرهای وی می‌پرداخت. اندک اندک نامی در میان خوانندگان جوان آن روزها پیدا کرد. در سال ۲۰۱۲ میلادی، تتلو نخستین آلبومش را با نام «زیر همکف» منتشر کرد.

او از چهره‌های خبرساز و پرطرفدار شبکه‌های اجتماعی پربازدید در ایران بوده‌است. حساب کاربری تتلو در اینستاگرام، به دلیل آنچه زیر پا گذاشتن قوانین این شبکه اعلام شده، تاکنون دو بار بسته شده‌است؛ یک بار در سال ۱۳۹۷ و بار دیگر در سال ۱۳۹۹.

در فروردین ۱۳۹۹ نیز گفت‌وگوهای زندهٔ وی در حساب اینستاگرامی‌اش بیننده‌های زیادی داشت و در یکی از گفت‌وگوها تعداد بینندگان به بیش از چهارصد هزار نفر رسید که نوعی رکورد محسوب می‌شد و بازتاب‌های زیادی در محافل رسانه‌ای داشت.

توهین تتلو به علی انصاریان

پس از اینکه مهرداد میناوند و علی انصاریان دو پیشکسوت تیم پرسپولیس به ویروس کرونا مبتلا شده و درگذشتند، مقصودلو با انتشار کلمات ناسزا در کانال تلگرامی خود، به این دو چهره معروف و طرفداران تیم پرسپولیس توهین کرد.

در پی این اهانت، کاربران فضای مجازی در تلگرام با برگزاری نظرسنجی تصمیم گرفتند بایکدیگر متحد شوند و کانال مقصودلو را ریپورت کنند تا شبکه جتماعی تلگرام، این بستر را نیز برای انتشار محتوا‌های مستهجن بر روی تتلو ببندد.

 

نظرات