بیوگرافی و عکس های جدید سپهر حیدری نژاد | بازیگر

0

سپهر حیدری نژاد، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. او که بیشتر در تئاتر فعالیت دارد، کمتر بر روی پرده نقره ای سینما یا تلویزیون دیده شده است. حالا با خبر پخش مجدد سریال “وضعیت سفید“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی یعنی سپهر حیدری نژاد گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید سپهر حیدری نژاد | بازیگر نقش شهاب در سریال وضعیت سفید

 

بیوگرافی سپهر حیدری نژاد

سپهر حیدری نزاد، نویسنده، کارگردان و بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی در ۲۶ دی ۷۱ در تهران متولد شد. او دارای مدرک کارشناسی رشته کارگردانی می باشد. وی بشدت کم حاشیه است و بیشتر در زمینه تئاتر فعالیت دارد.

عکس های جدید بازیگران وضعیت سفید

 

سالهای فعالیت

حیدری نژاد چندین سال است که در زمینه تئاتر فعالیت دارد. اما در سال ۹۰ با بازی در سریال “وضعیت سفید” به کارگردانی حمید نعمت الله به شهرت رسید.

 

بازی در سریال وضعیت سفید

او در سریال محبوب “وضعیت سفید” به کارگردانی حمید نعمت الله بازی کرد. او در این سریال در نقش “شهاب” فرزند “احترام” و “هوشنگ” ظاهر شد و در کنار یونس غزالی، افسانه بایگان و عزت الله مهرآوران خوش درخشید.

سپهر حیدری نژاد در سریال وضعیت سفید

سریال “وضعیت سفید”  روایتگر داستان اعضای خانواده‌ای پرجمعیتی است که هنگام شروع موشک باران تهران از زمستان ۱۳۶۶ برای دوری از حملات دشمن،  ساکن باغ مادرشان در روستایی واقع در حومه تهران می‌شوند. انها که تقریباً همه با هم قهر هستند و اختلاف دارند و همین آغاز ماجراهای جذابی است.

 

همسر سپهر حیدری نژاد کیست

سپهر متاهل است. او چندی پیش با خانم بهار رضی زاده بازیگر و نویسنده ازدواج کرد.

او درباره همسرش در اینستاگرامش به مناسبت دومین سال ازدوجشان نوشت: من کنار تو آدم بهتری شدم. ازت یاد گرفتم و خیالم ازت راحت بود همیشه. نه فقط تو‌ی دوستی، تو این دو سال تو بازیگر، خواننده، کارگردان و نویسنده‌ی محبوب من هم بودی.

در آخر هم می‌خوام ازت تشکر کنم که پای همه چی موندی. مخصوصا تو روزای سختی که کم هم نبود. آدمایی مثل تو خیلی کم پیدا می‌شن این روزا. خوشحالم که عشقمون، رفاقتمون دو ساله شد.

سپهر حیدری نژاد و همسرش

 

سریال و مجموعه های تلویزیونی

  • وضعیت سفید (۱۳۹۰)

 

اینستاگرام

پیج اینستاگرام وی با آیدی sepehr_heydarinezhad  هنرمند فعال است

 

دیگر عکس های حیدری نژاد

عکس های جدید سپهر حیدری نژاد

عکس های جدید سپهر حیدری نژاد

عکس های جدید بازیگران وضعیت سفید

عکس های جدید سپهر حیدری نژاد

عکس های جدید بازیگران وضعیت سفید

عکس های جدید سپهر حیدری نژاد و همسرش

عکس های جدید بازیگران وضعیت سفید

سپهر حیدری نژاد

عکس های جدید سپهر حیدری نژاد و همسرش

عکس های جدید سپهر حیدری نژاد

اختصاصی از مجله اینترنتی “حرف تازه

با ما همراه باشید.

نظرات