بیوگرافی و عکس های جدید خزر معصومی | بازیگر نقش غزاله در سریال یک مشت پر عقاب

0

خزر معصومی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. او که به شدت کم حاشیه است، بیشتر در تئاتر فعالیت دارد و  کمتر بر روی پرده نقره ای سینما و یا در قاب تلویزیون دیده شده است. حالا با خبر پخش مجدد سریال “یک مشت پر عقاب“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی یعنی خزر معصومی گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید خزر معصومی | بازیگر نقش غزاله در سریال یک مشت پر عقاب

 

بیوگرافی خزر معصومی

خزر معصومی، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی در ۱۳۶۰ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل رشته حقوق می باشد. وی بشدت بازیگر کم حاشیه ای می باشد به طوریکه یک دهه از او هیچ خبری در دنیای بازیگری نبود تااینکه در شهریور ۹۹ در تئاتر “در انتظار گودو” به کارگردانی امیررضا کوهستانی حضور پیدا کرد.

 

سالهای فعالیت

معصومی، از آخرین چهر های دهه شصتی بود که در دهه هشتاد وارد عرصه بازیگری شد. او بازیگری حرفه ای خود را با فیلم “به رنگ ارغوان” به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا در سال ۸۳ آغاز کرد.

خزر معصومی و محمدرضا فروتن

او در این فیلم در مقابل “حمید فرخ نژاد” ظاهر شد. این فیلم هیچگاه مجوز نمایش دریافت نکرد و توقیف شد. اما بعد با اکران فیلم “باغ های کندلوس” و بازیش در کنار محمدرضا فروتن خسران ناشی از توقیف به رنگ ارغوان جبران شد و وی به شدت به شهرت رسید.

 

بازی در سریال یک مشت پر عقاب

سه سال بعداز دومین فیلم سینمایی اش، معصومی در اولین و اخرین مجموعه تلویزیونی اش ظاهر شد. سریال “یک مشت پر عقاب” به کارگردانی اصغر هاشمی. او در این سریال به عنوان یکی از نقش های اصلی، در نقش دختری به نام “غزاله” ظاهر شد و در مقابل “حامد بهداد” خوش درخشید.

خزر معصومی در سریال یک مشت پر عقاب

سریال “یک مشت پر عقاب” روایتگر ماجراهای “امیر حسین دانشور” فارغ التحصیل رشته مهندسی نفت که در حال گذراندن خدمت وظیفه است، در پی درگذشت خواهر دوقلویش به تهران فرا خوانده می شود و این آغاز ماجراهاست…

 

همسر خزر معصومی

از وضعیت تاهل خزر، اطلاعات دقیقی در دسترس نیست.

خزر معصومی و همسرش

 

سریال و مجموعه های تلویزیونی

  • یک مشت پر عقاب (۱۳۸۶)

عکس جدید خزر معصومی 99

 

فیلم های سینمایی

  • به رنگ ارغوان، (۱۳۸۳)
  • باغ‌های کندلوس، (۱۳۸۳)

 

دیگر عکس های خزر معصومی

عکس های جدید خزر معصومی 99

عکس های جدید خزر معصومی 99

عکس های جدید خزر معصومی 99

عکس های جدید خزر معصومی 99

عکس های جدید خزر معصومی 99

اختصاصی از مجله اینترنتی “حرف تازه

با ما همراه باشید.

نظرات