بیوگرافی و عکس های مونا احمدی | بازیگر نقش شیرین در سریال وضعیت سفید

0

مونا احمدی، بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایرانی است. او که بیشتر بر روی صحنه تئاتر فعالیت دارد، کمتر بر پرده سینما یا تلویزیون دیده شده است. حالا با خبر پخش مجدد سریال “وضعیت سفید“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی یعنی مونا احمدی گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید مونا احمدی | بازیگر نقش شیرین در سریال وضعیت سفید

 

بیوگرافی مونا احمدی

مونا احمدی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی در تاریخ ۲۷ آبان ماه ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. او فارغ التحصیل لیسانس رشته بازیگری تئاتر می باشد، فعالیت خود را از بازی در نمایش های دانش آموزشی شروع کرد.

 

سالهای فعالیت

احمدی زمانی که تنها ۱۷ سال داشت در رشته تئاتر مشغول تحصیل بود که از طرف هنرستان برای ایفای نقش در فیلم “کودک و فرشته” به “مهتاب نصیرپور” که از دختران نوجوان برای این فیلم تست می‌گرفت معرفی  شد  که پس از موفقیت در تست نقش “فرشته” را در این فیلم سینمایی ایفا کرد.

بیوگرافی مونا احمدی

مدتی بعد در سریال “وضعیت سفید” حمید نعمت‌الله فرصت پیدا می‌کند تا در مدیوم تلویزیون دیده شود وی در سال ۹۴ با بازی در نقش “سیمین” خواهر “شهرزاد” در سریال پخش خانگی “شهرزاد” به خوبی دیده می‌شود و در جشنواره فیلم فجر نیز با فیلم “۵۰ کیلو آلبالو” حضور پیدا می‌کند.

 

بازی در سریال وضعیت سفید

سریال “وضعیت سفید” در سال ۱۳۸۹ ساخته شد، داستان سریال در مورد “امیرمحمد گلکار” و علاقه پنهان او به دختری به نام “شیرین” است. که بازی در این نقش را مونا احمدی بر عهده گرفته است.

مونا احمدی در سریال وضعیت سفید

هسته ی مرکزی و نقش اول این داستان، نوجوانی به نام “امیر” با بازی یونس غزالی است که اتفاقات زیادی برای وی می افتد و داستان های گوناگونی که بقیه ی اعضا با یکدیگر دارند به صورت موازی قصه را پیش میبرد.

 

همسر مونا احمدی

از وضعیت تاهل مونا اطلاعات دقیقی در دسترس نیست اما احتمالا مجرد است.

مونا احمدی و همسرش

 

سریال و مجموعه های تلویزیونی

  • پنجره  (۱۳۹۰)
  • وضعیت سفید (۱۳۹۰)
  • رویای گنجشک ها (۱۳۹۱)
  • شهرزاد (۱۳۹۴)

مونا احمدی در سریال شهرزاد

 

فیلم های سینمایی

  • کودک و فرشته (۱۳۸۷)
  • ماهی و گربه (۱۳۹۲)
  • ۵۰ کیلو آلبالو (۱۳۹۴)

 

دیگر عکس های مونا احمدی

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی 99

عکس های جدید مونا احمدی 99

اختصاصی از مجله اینترنتی “حرف تازه

با ما همراه باشید.

نظرات