بیوگرافی بازیگران فیلم لاک پشت و حلزون به همراه خلاصه داستان و عکس

0

“لاک پشت و حلزون، فیلم ایرانی به کارگردانی رضا حماسی و تهیه کنندگی شهرام گیل‌آبادی و هوشنگ نورالهی است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۹ و در ژانر درام و اجتماعی ساخته شده است. لاک پشت و حلزون که در مرحله فیلمبرداری خود را رسانده است قرار است برای اکران در سی و نهمین دوره از جشنواره فیلم فجر آماده شود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

یوگرافی بازیگران فیلم لاک پشت و حلزون به همراه خلاصه داستان و عکس

 

خلاصه داستان

فیلم “لاک پشت و حلزون” روایتگر مشکلات یک خانواده ایرانی است. “پدرام” ۱۰ ساله با مادرش “افسانه” زندگی می‌کند و مشکلات زیادی با او دارد.

داستان فیلم لاک پشت و حلزون

“افسانه” قصد ازدواج دارد اما با مخالفت “پدرام” روبه‌رو است و دلیل مشکلات “پدرام” را همین مسئله می‌داند. “پدرام” با جوان عجیب و غریبی آشنا می‌شود و یک رابطه دوستی پنهانی بین آنها شکل می‌گیرد… .

 

اسامی بازیگران فیلم لاک پشت و حلزون

اسامی بازیگران فیلم لاک پشت و حلزون

 

دیگر عوامل

کارگردان: رضا حماسی، تهیه کننده: شهرام گیل‌آبادی و هوشنگ نورالهی، مشاور کارگردان: محمد رضا اصلانی، مدیر فیلمبرداری: امین جعفری، مدیر صدابرداری: رشید دانشمند، طراح صحنه: پیام اسکندری، طراح لباس: لیلا تاج دینی، طراح گریم: لیلا سانی، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه‌ریز: فؤاد چاومه، دستیار اول کارگردان: مجید عبدی، منشی صحنه: آنیتا فیروزبخت، مدیر تولید: جواد راهزانی، مجری طرح: حسین بشگرد و علی مردانه، سرمایه‌گذاران: گروه سینمایی اپیک و مریم طالبی، عکاس: علی بیات، مشاور رسانه‌ای: مریم قربانی‌نیا.

نظرات