بیوگرافی و عکس های جدید ملینا تاج | سلبریتی

1

ملینا تاج، بازیگر، مدل، بلاگر و میکاپ آرتیست ایرانی است. او که بیشتر به عنوان بلاگر  در فضای مجازی فعالیت دارد، کمتر در دنیای بازیگری دیده شده است. حالا با خبر پخش سریال “آوای باران“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی یعنی ملینا تاج گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید ملینا تاج | سلبریتی

 

بیوگرافی ملینا تاج

ملینا تاج، سلبریتی ایرانی در تاریخ ۱۱ بهمن ماه ۱۳۷۱ در تهران و در یک خانواده چهار نفره متولد شد. او یک خواهر دیگر به نام شکوفه دارد. گفتنی است ملینا از کودکی به آرایشگری علاقه داشت و همین علاقه او باعث شده است تا در نهایت به سمت علاقه خود برود و فعالیت خود را در زمینه بیوتی بلاگری آغاز کند.

بیوگرافی ملینا تاج

 

سالهای فعالیت

تاج تحصیلات خود را تا مقطع کارشناسی در دو رشته متفاوت معماری و طراحی لباس انجام داده است و در حقیقت در ابتدا فعالیت خود را با مدلینگ آغاز کرده است به گونه ای که اولین فعالیت حرفه‌ ای او هم کاری مشترک او با شرکت میثم عطر نماینده برند های اسنس و کاتریس و بورژوا بوده است.

ملینا تاج

او در سال ۹۲ برای اولین بار جلوی دوربین رفت و در یک سکانس کوتاهی در سریال “آوای باران” ظاهر شد و با اینکه در نقش کوتاهی در این سریال حضور داشته است اما چهره شناخته شده ای در صنعت بازیگری به حساب نمی آمد.

آموزش میکاپ ملینا تاج

تاج هم اکنون یکی از بیوتی بلاگر های مشهور ایرانی در فضای مجازی و اینستاگرام می باشد که از سال ۱۳۹۶ هنگامی که بیست و پنج سال سن داشته است وارد این عرصه و فعالیت می شود.

 

همسر ملینا تاج

ملینا متاهل است. او چندی پیش با رضا نوبخت ازدواج کرد. ملینا در خصوص همسر خود گفته است که او یکی از افرادی بوده است که ملینا را از همان ابتدا

ملینا تاج و همسرش

تصمیم خود برای آغاز فعالیت حرفه‌ ای خود در زمینه مدلینگ و بعد ها بیوتی بلاگر شدن همراهی کرده است و کمک های زیادی نیز به او کرده است.

 

دیگر عکس های ملینا تاج

عکس های جدید ملینا تاج

عکس های جدید ملینا تاج

عکس های جدید ملینا تاج

ملینا تاج و همسرش

عکس های جدید ملینا تاج

ملینا تاج و همسرش

عکس های جدید ملینا تاج

با ما همراه باشید.

 

1 دیدگاه در “بیوگرافی و عکس های جدید ملینا تاج | سلبریتی

  1. الی گفت:

    به جوری ام نوشتید سلبریتی انگار متولد شده در خانواده سطلنتی بریتانیا بوده .خخخخخخخ
    دیگه با سرخاب سفید آب مالیدن شده سلبریتی دیگه والا

نظرات