اکسکینو

بیوگرافی و عکس های مهرداد میناوند بازیکن فوتبال

0

مهرداد میناوند بازیکن فوتبال و پیشکسوت تیم پرسپولیس است. حالا با انتشار خبر وخامت حالش بر اثر ابتلای به کرونا و کووید ۱۹، قصد داریم به بیوگرافی و زندگی شخصی و ورزشی و آمار فوتبالی و مربیگری تا اجرا و مجریگری و ازدواج اول و دوم مهرداد میناوند و پیج اینستاگرام وی را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی مهرداد میناوند و همسر اول و دومش و پسرش آریا + عکس های او در گذر زمان

بیوگرافی مهرداد میناوند بازیکن فوتبال

مهرداد میناوند زاده ۹ آذر ۱۳۵۴ تهران، بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس ،دارای قد ۱۸۳ سانتی‌متر در پُست دفاع چپ که بعد از خداحافظی از فوتبال به مربیگری و مجریگری در تلویزیون و شبکه های اینترنتی مشغول بود.

سوابق فوتبالی

میناوند در طول سال های فعالیت خود در  باشگاه هایی‌ چون پرسپولیس ، اشتورم گراتس، الشباب و پاس تهران و شارلوا و ، راه آهن، سپاهان و تیم ملی ایران بازی کرده‌است.

او خیلی زود به فوتبال معرفی شد . خیلی زود به پرسپولیس و به تیم ملی رسید . هنوز ۲۳ سالش نشده بود که یکی از لژیونرهای موفق ما در اروپا و لیگ اروپا شد و خیلی زود کفشهایش را آویخت و در ۳۰ سالگی از دنیای فوتبال کنار کشید.

در تیم ملی ماندگار جام ملتهای ۱۹۹۶ امارات یکی از ملی پوشان ایران بود . تیمی که کره را شش تایی کرد و به عربستان سه گل زد.

بیوگرافی و عکس های مهرداد میناوند بازیکن فوتبال

ازدواج و همسر اول و دوم مهرداد میناوند در اتریش

این بازیکن فوتبال دو بار ازدواج کرده؛ او در ازدواج اولش با یک خانم ایرانی در اتریش ازدواج کرده و با هم آشنا شده و ازدواج کردند که ثمره این ازدواج یک پسر به نام (آریا) است که مثل باباش، چپ پاست.

عکس های مهرداد میناوند

مهرداد در ازدواج دومش با «شبنم کمانگر» در تاریخ ۹۹/۹/۹ دد روز تولدش ازدواج کرد . شبنم کمانگر همسر دوم میناوند فوتبالیست می باشد که بعد از مدتی آشنایی درنهایت در سال ۹۹ با هم ازدواج کردند

عکس جدید آریا پسر مهرداد میناوند

عکس جدید آریا پسر مهرداد میناوند

بازیکن سابق پرسپولیس بعد از خداحافظی مدتی به مربیگری مشغول بود که از جمله در تیم هایی چون خونه به خونه ، سپیدرود رشت به عنوان دستیار حضور داشت

بازیکن سابق تیم ملی

میناوند در طول بیش از ۷ سال حضور در تیم ملی، در ۶۷ مسابقه برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته و ۴ گل نیز زده است

دوران بازی پرسپولیس

وی سه سال در پرسپولیس بود و خیلی زود لژیونر شد و به اشتورم گراتس اتریش پیوست . بعد از چند سال و بازی کردن برای این تیم در شارلوا و الشباب امارات دیده شد و دوباره سال ۸۲ به پرسپولیس با مربیگری بگوویچ بازگشت.

دانلود عکس های ورزشی مهرداد میناوند

 فعالیت موسیقی و خوانندگی مهرداد میناوند

لطف خدا صدای خوبی دارم، اگر سال ها پیش از بین فوتبال و موسیقی یکی را باید انتخاب می کردم، موسیقی را انتخاب می کردم. آلبومی جمع کردم که هزینه زیادی هم متحمل شدم اما کار بسیار خوبی از آب در آمد.

 ماجرای بیماری سرطان مهرداد میناوند

چند سال پیش خبر ابتلای میناوند به بیماری سرطان منتشر شد که بعدها او تمامی حرف و حدیث ها درباره بیماری صعب العلاجش را شایعه خواند.

او با اشاره به این مطلب که در سال های گذشته به خاطر تشخیص نادرست پزشکش و تجویز داروی نامناسب به سوژه شایعه پردازان تبدیل شده بوده، گفت:به مدت ۷ سال ناآگاهانه با تجویز نادرست پزشکم به استفاده از داروی کورتون با دوز قوی پرداختم و همین موضوع باعث شد تا مردم تغییراتی را در ظاهر من احساس کنند و این تغییرات را به پای بیماری ام بنویسند.

برخی به اشتباه تصور می کردند که من به بیماری صعب العلاج مثل سرطان مبتلا شده ام اما از همین جا به آن ها می گویم که این خبر کذب محض است و من فقط به خاطر یک دوره کورتون درمانی مدتی سوژه برخی از رسانه ها شدم.

زندگینامه و افتخارات مهرداد میناوند

کرونا گرفتن مهرداد میناوند

خبر کرونا گرفتن مهرداد میناوند و در حال درمان است.

در تاریخ ۹۹/۱۰/۲۹ میناوند بدلیل کرونا در بخش ICU بیمارستان لاله تهران بستری شد. درحال حاضر بیش از ۸۰ درصد از ریه اش درگیر بیماری کرونا شده است

دکتر سید محمد رضا هاشمیان در خصوص آخرین وضعیت میناوند، افزود: ریه‌های فوتبالیست اسبق تیم ملی ایران درگیر کرونا شده است و تحت مراقبت های ویژه قرار دارد. وی هوشیار است، اما ریه هایش درگیر هستند. حال وی نسبت به صبح روز قبل بهتر شده، اما بعدازظهر و شب وضعیت ثابتی را طی کرد.

آخرین حضور او در رسانه ، مهمان یکی از برنامه های اینترنتی پخش شده داربی ۹۴ در ۲۲ دی ماه ۹۹ بود

اینستاگرام مهرداد میناوند

پیج و صفحه شخصی او در شبکه اجتماعی اینستاگرام با آیدی mehrdad.minavand فعال است که تصاویری از جوانی و تا امروز و عکس پدر و مادر و پسرش آریا را منتشر کرده است

عکس های مهرداد میناوند از جوانی تا امروز

عکس جوانی بازیکنان پیشکسوت پرسپولیس

اینستاگرام mehrdad-minavand

سوابق ورزشی مهرداد میناوند

 

نظرات