بیوگرافی و عکس های جدید علی تقوازاده | بازیگر

0

علی تقوازاده، بازیگر توانا و کم کار تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. او که بیشتر به عنوان بازیگر در تئاتر فعالیت دارد، کمتر در تلویزیون یا بر پرده نقره ای سینما دیده شده است. حالا با خبر پخش سریال “آوای باران“، تصمیم به معرفی یکی از بازیگران این سریال تلویزیونی یعنی علی تقوازاده گرفتیم. در ادامه ی این مطلب، به بیوگرافی کامل این بازیگر، فیلم شناسی و عکسهای جدید او و همسرش می پردازیم. با ما همراه باشید.

بیوگرافی و عکس های جدید علی تقوازاده | بازیگر

 

بیوگرافی علی تقوازاده

علی تقوازاده، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی در سال ۶۸ متولد شد. او از ۱۲ سالگی به دلیل علاقه بسیار زیاد به بازیگری در تئاترهای مدرسه بازی می کرد و به دلیل تشویق های مادر و مادربزرگش اشتیاقش برای بازیگری بیشتر می شد تا اینکه بالاخره کار حرفه‌ای اش را با دستیاری کارگردان آغاز کرد.

بیوگرافی علی تقوا زاده

 

سالهای فعالیت

علی تقوازاده کار حرفه‌ای خود را حدود ده سال پیش و با دستیاری کارگردانی آغاز کرده است. او در کنار افرادی چون کامبیز کاشفی، رضا معینی به دستیاری پرداخته و در تله‌فیلم‌های «برگ و باد» جواد افشار، «نشانی» فریدون حسن‌پور و… نیز بازی کرده است. درست است که تقوا زاده مدتی در این حیطه فعالیت می‌کند اما بازی او در سریال «آوای باران» به عبارتی معرفی‌اش در قاب تلویزیون به شمار می‌رود.

 

بازی در سریال آوای باران

شاید بتوان به جد گف با بازی در سریال “اوای باران” به شهرت رسید. او با بازی در کنار نیلوفر پارسا، الهام چرخنده و سام درخشانی، مجموعه نقش های خاکستری این سریال را تکمیل کرد. تقوازاده در این سریال در واقع ایفا کننده شخصیت پسری بود که فقط برای رسیدن به خوشبختی یک شبه ای که برای او در پول خلاصه می شد، حاضر بود دست به هر کاری بزند و از نظر رفتاری هیچ قید و بندی برای خود قائل نمی شد و نهایتا تصمیم گرفت تا بدون علاقه به بیتا (دختر برادرزاده طه ریاحی) ازدواج کند تا از این طریق پولی به دست آورد.

علی تقوا زاده در سریال آوای باران

او در خصوص حضور در سریال “آوای باران” و ایفای نقش “سینا” گفته است:”با خواندن فیلمنامه از شخصیت چندگانه سینا خوشم آمد پرا که کاملا معتقدم نقش بازیگر اگر پیچیده‌ تر باشد ایفای آن توسط بازیگر سخت تر می‌شود و از طرفی اگر بتواند این نقش پیچیده را خوب ایفا کند و تأثیر روی مخاطب بگذارد، هنرمند است. نقش سینا در سریال آوای باران و کلا فیلم نامه سریال برایم جالب و گیرا بود.”

 

همسر علی تقوازاده

علی مجرد است و تاکنون ازدواج کرده است.

علی تقوا زاده و همسرش

 

مجموعه های تلویزیونی

  • آوای باران (۱۳۹۲)
  • کیمیا (۱۳۹۴)
  • خورشید (۱۳۹۸)
  • و…

 

دیگر عکس های علی تقوا زاده

عکس های جدید علی تقوا زاده

عکس های جدید علی تقوازاده

عکس های جدید علی تقوازاده

عکس های جدید علی تقوازاده

عکس های جدید علی تقوازاده

عکس های جدید علی تقوازاده

عکس های جدید علی تقوازاده

با ما همراه باشید.

نظرات