همه جا با فرادرس

بیوگرافی بازیگران فیلم شعله ور به همراه خلاصه داستان و عکس

0

شعله ور ″، فیلم ایرانی به کارگردانی حمید نعمت الله ، تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی هادی مقدم دوست و حمید نعمت الله است. این فیلم محصول سال ۱۳۹۵ و در ژانر اجتماعی و خانوادگی است. فیلم شعله ور اولین بار از شبکه سه سیما پخش شد و بعد از آن بارها از شبکه های دیگر سیما پخش شده است. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

فیلم شعله ور

خلاصه داستان

فیلم شعله ور داستان زندگی فرید را نشان می‌دهد که امین حیایی نقش او را بازی می‌کند. فرید پدری ست که تازه از دام اعتیاد رها شده و طلاق هم گرفته و دائما تصور این را دارد که در زندگی به آن چیزی که باید نرسیده و دنیا را مانند نامردی می‌بیند که باید از او بیزار بود. این خلق و خوی خاص فرید کمی تا قسمتی با حسادت و البته لجاجت هم در آمیخته و از او شخصی خشن و بی اعصاب ساخته که ویژگی‌های منحصر به فردی هم در این بین دارد.

فیلم شعله ور

او به دلایلی به طور ناگهانی به زاهدان سفر می‌کند و حالا در ناکجاآبادی ست که هیچ کس نه او را می‌شناسد و نه خبری از زندگی‌اش دارد از همین رو تصمیم می‌گیرد که دوباره متولد شده و در این شهر فرید دیگری باشد که در برابر مردم سرخورده نباشد. نوید، پسر او به او در زاهدان ملحق می‌شود و این دو پدر و پسر زندگی تازه‌ای را در شهرهای جنوبی کشورمان شروع می‌کنند.

فیلم شعله ور

اسامی بازیگران فیلم شعله ور

فیلم شعله ور

سایر عوامل

مدیر فیلمبرداری: روزبه رایگا،صدابردار: علی عدالت دوست ،طراح گریم: مهرداد میرکیانی ،طراح صحنه و لباس: محمدرضا شجاعی ،تدوینگر: مهدی سعدی ،دستیار اول کارگردان: سعید بیات ،برنامه‌ریز: داوود باقری ،مدیر تولید: فرشید رئوفی ،عکاس: امیرحسین شجاعی ،مشاور رسانه‌ای: ملیکا راد، مجری طرح: موسسه فرهنگی هنری وصف صبا

فیلم شعله ور

زمان پخش

این فیلم قرار است پنجشنبه ( مصادف با ۲ بهمن ماه) راس ساعت ۲۲ از آی فییم  پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۶، ۱۴ روز بعد به نمایش گذاشته می شود.

نظرات