بیوگرافی گیتی موسوی قوی ترین زن جهان و همسرش + زندگینامه و گفتگوها

0

گیتی موسوی اصالتا تبریزی مربی پرورش اندام و بدنسازی که در رشته بدنسازی و رزمی فعالیت میکند و به علت کشیدن تریلی ۱۲ تن و زدن رکورد حرکت اسکات به شهرت رسید. در ادامه با بیوگرافی و زندگینامه گیتی موسوی و همسرش با عکس های شخصی و پیج اینستاگرامش آشنا شوید.

بیوگرافی گیتی موسوی قوی ترین زن جهان و همسرش + زندگینامه و گفتگوها

بیوگرافی گیتی موسوی بدنساز و مربی پرورش اندام

گیتی موسوی متولد بهمن ماه ۱۳۵۳ اصالتا تبریزی مربی پرورش اندام و بدنسازی که در رشته بدنسازی و رزمی فعالیت میکند و به علت کشیدن تریلی ۱۲ تن در سال ۹۸ و زدن رکورد حرکت اسکات در سال ۹۹ به شهرت رسید.

بیوگرافی گیتی موسوی قوی ترین زن جهان و همسرش + زندگینامه و گفتگوها

مدرک تحصیلی

موسوی اصالتا تبریزی هستم و در شهر تبریز بزرگ شده ، دارای کارشناسی رشته ادبیات فارسی از دانشگاه آزاد اسلامی، مدرک مربی درجه ۱ بدنسازی و مدرک مربی پرورش اندام از کشور سنگاپور می باشد.

زندگینامه گیتی موسوی مربی بدنسازی و پرورش اندام

خانواده و زندگی شخصی

پدر مرحومم از پهلوانان قدیم شهر بود و بین مردم به پهلوان سید شهرت داشت. او راننده تریلی و خیلی آدم قوی بود و یک‌هو تایر تریلی را برمی‌داشت و پرتاب می‌کرد. عموی بنده هم باستانی‌کار بود. برادر کوچک‌ترم دوچرخه سوار حرفه‌ای و خواهرم هم اسب‌ سوار

همسر گیتی موسوی کیست

ایشان سالها پیش ازدواج کرده و دارای سیک دختر نوجوان می باشد.

رکورددار کشین تریلی 12 تن کیست

شهرت و رکوردشکنی

گیتی موسوی، سابقه رکورد جهانی کشیدن تریلر را دارد، حالا در دی ماه ۹۹ با قدرت و آمادگی جسمانی بالای خود، ۲۷۵ کیلوگرم وزن را در مدت یک دقیقه و ۱۷ ثانیه و ۷۵ صدم ثانیه روی پاهای خود تحمل کرد و نامش را به عنوان اولین زن جهان ثبت کرد.

همسر گیتی موسوی زندگینامه گیتی موسوی گیتی موسوی قویترین زن جهان کیست

سابقه فعالیت در بدن سازی

نزدیک ۱۰ سال است که بدن‌سازی کار می‌کنم. بدن‌سازی بیشتر مربوط به تقویت عضلات بدن است و باعث قوی‌ شدن فرد می‌شود. از کودکی در رشته آمادگی جسمانی کار می‌کردم که بیشتر سرعت انسان را بالا می‌برد.

رکوردار زن حرکت اسکات اهل تبریزی کیست

رشته ورزشی کراس ترینینگ

رشته ورزشی دیگری به نام کراس‌ترینینگ وارد کشورمان شده که قدرت بدنی‌ و سرعت و استقامت بالا میبرد‌

من متوجه شدم این رشته ورزشی هم قدرت بدنم را بالا می‌برد و هم سرعت و استقامتم را

عکس گیتی موسوی رکورددار کشیدن تریلی ۱۲ تن

گیتی موسوی رکوردار کشیدن تریلی 12 تن کیست

گفتگوهای گیتی موسوی

اولین ثبت رکوردم مربوط به ۱۱ فروردین سال ۹۸ بود که یک تریلی به وزن ۱۲ تن و ۲۷۰ کیلوگرم را کشیدم. ۱۰ روز بعد از آن رویداد، خبرگزاری روسیه با من تماس گرفت که خانم موسوی می‌شود این رکورد را جلو دوربین‌های ما دوباره بزنید که ما هم از نزدیک شاهدش باشیم و ضبطش کنیم.

در دوران دبیرستان بصورت حرفه ای در رشته دومیدانی فعالیت میکردم و حتی مقام های زیادی در سطح منطقه و کشور کسب کردم و به شکل حرفه ای حدود ۵ سال است که وارد رشته قدرتی و بدنسازی شده ام.

 

اینستاگرام گیتی موسوی

اینستاگرام گیتی موسوی مربی پرورش اندام

giti_mousavi

رکوردزنی به افتخار سردار سلیمانی

لحظه‌ای که داشتم رکوردم را ثبت می‌کردم فقط به سردار سلیمانی فکر می‌کردم. من رکوردم را به افتخار سردار سلیمانی و سالگرد ایشان ثبت کردم، چون همه ما امنیتمان را مدیون ایشان هستیم.

نظرات