زمان دقیق پخش ادامه پایتخت ۶ در نوروز ۱۴۰۰ + تعداد قسمتهای باقیمانده پایتخت ۶

0

پخش ادامه پایتخت ۶ بنا به دلایلی متوقف شد و این سریال نیمه کاره و بدون جمع بندی و قسمت آخر به پایان رسید. حالا خبر جدید این است که ادامه پایتخت ۶ ساخته میشود و قرار است قسمت های باقیمانده سریال پایتخت ۶ در نوروز ۱۴۰۰ از شبکه یک پخش شود. در ادامه زمان ساخت و تعداد قسمت های باقیمانده پایتخت شش و زمان پخش را در مجله حرف تازه میخوانید.

زمان دقیق پخش ادامه پایتخت 6 در نوروز 1400 + تعداد قسمتهای باقیمانده پایتخت ۶

زمان دقیق پخش ادامه پایتخت ۶ در نوروز ۱۴۰۰

حرف تازه: سیروس مقدم در گفتگو با خبرگزاری صدا و سیما گفت: در تلاشیم ادامه «پایتخت ۶» را به نوروز برسانیم و به همین خاطر احتمالا قسمت‌های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد.

مقدم افزود: طبق قولی که به مردم داده بودیم تلاش می‌کنیم که آن قسمت‌های باقیمانده از سریال را آماده کنیم تا پایتخت ۶ به انتها برسد و در نوروز سال آینده روی آنتن برود.

کارگردان پایتخت درباره شروع کار فیلمبرداری سریال گفت: فیلمبرداری را از اوایل بهمن آغاز می‌کنیم و تقریبا ادامه همان داستان قبلی با کمی تغییرات ساخته خواهد شد.

مقدم افزود: گردآوری تمام بازیگران قبلی به شدت کار سختی است، ولی چون همه عوامل دوست دارند به قولی که به مردم دادند وفادار بمانند خودشان را هماهنگ و تنظیم کردند که مدتی در خدمت این طرح باشند و کار انجام شود

تعداد قسمتهای باقیمانده پایتخت ۶

سیروس مقدم گفت: احتمالا قسمت‌های باقیمانده آن که ۲ یا ۳ قسمت خواهد بود، ساخته خواهد شد.

گفتنی است که بعد از توقف سریال پایتخت ۶ سیروس مقدم در آخرین مصاحبه خود، دلیل توقف ساخت سریال پایتخت ۶ را اینگونه بیان کرد:” فیلمبرداری پروژه پایتخت علیرغم حوادث و اتفاقات ماه های پایانی سال گذشته، طبق برنامه و زمان بندی توافق شده با موفقیت پیش می رفت. هیچ کدام از آن اتفاقات ناگوار تاثیر سویی بر روند کار نگذاشت تا اینکه با شیوع ویروس منحوس کرونا، استان مازندران و شهر شیرگاه هم مثل دیگر شهرهای کشور و تمامی دنیا تحت تاثیر گسترش این بیماری قرار گرفت.”

نظرات