ماجرای «بچه دار شدن دنیا جهانبخت» و مهراد‌جم و اینستاگرام بچه دنیا

0

ماجرای «بچه دار شدن دنیا جهانبخت» و مهراد‌جم و اینستاگرام بچه دنیا

جنجال بچه دار شدن دنیا جهانبخت و مهراد جم و ماجرای بچه دنیا جهانبخت و مهراد جم و باز کردن صفحه اینستاگرام به نام بچه خودشان و نوشته مادرانه دنیا جهانبخت درباره به دنیا آمدن فرزندش در سال ۲۰۲۱ را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

(عکس) ماجرای «بچه دار شدن دنیا جهانبخت» و مهراد‌جم و اینستاگرام بچه دنیا

حرف تازه – دنیا جهانبخت چهره معروف اینستاگرامی در چند روز گذشته خبر بچه دار شدن خود را در آینده و در سال ۲۰۲۱ در اینستاگرام خود منتشر کرد و حالا این خبر به سوژه و خبر داغ در فضای مجازی و در بین کاربران تبدیل شده است.

او با بازگشایی و فعال کردن اکانت اینستاگرام به نام فرزندش از فالورهایش خواست تا صفحه اینستاگرام بچه اش را فالور کنند و همین درخواست کافی بود تا طرفدارانش ،پیجی که بیش از ۴ عکس از یک کودک و کالسکه ندارد را فالو کنند و شاید باور نکردنی نباشد که این صفحه الان ۳۰۰ کا فالور دارد!!!!!

اینستاگرام بچه دنیا جهانبخت و مهراد جم

دنیا جهانبخت در اینستاگرامش نوشت: نميدونم كِى مياى؟! نى نىِ خوشگلم مامى واسه اومدنت لحظه شمارى ميكنه. دل تو دلش نيست واسه ديدن دست و پاى كوچولوت، واسه بوى تنت،واسه اون لباى صورتىِ خوشگلت، واسه شيطونيات… من و بابايى ميخوايم واست اين دنيارو بهشت كنيم زودى بيا پيجِ نى نىِ آينده ام

 بچه دنیا جهانبخت و مهراد جم

گفتنی است که مهراد جم خواننده پاپ بعد از مهاجرت از ایران و رابطه عاشقانه با دنیا جهانبخت این زوج اعلام کردند که به زودی قصد بچه دار شدن دارند و حالا با این صفحه و خبر ، صحت و سقم این خبر مشخص نیست و احتمالا مانند دیگر شاخ های اینستاگرام برای فالور و لایک و جذب بازدید و فالور این پیج راه اندازی کرده است.

(عکس) ماجرای «بچه دار شدن دنیا جهانبخت» و مهراد‌جم و اینستاگرام بچه دنیا

وی بعد از رفتن از ایران آهنگ کاپوچینو را با همکاری دنیا در استودیوی شیک و مجلل متعلق به وی منتشر کرد ، البته این کار او و رفتنش از ایران با انتقاداتی همراه بود.

نظرات