بیوگرافی بازیگران فیلم باغ های کندلوس به همراه خلاصه داستان و عکس

0

فیلم “ باغ های کند لوس ″، فیلم ایرانی به کارگردانی ایرج کریمی است. این فیلم  در سال ۸۳ ساخته و در سال ۸۵ اکران شد. این فیلم بارها از شبکه های سیما پخش شده است. حالا قرار است بار دیگر فیلم باغ های کندلوس بر روی آنتن صدا و سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی این فیلم و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما همراه باشید.

باغ های کندلوس

خلاصه داستان

داستان این فیلم درباره سه دوست به نام های بیژن، علی و سعید است که در یک سفر کوتاه به سمت کندلوس حرکت می کنند. جایی که حدس می زنند قبر دوست قدیمی شان کاوه و همسرش آبان در آنجا قرار دارد. در طول سفر این سه نفر با مسایل و مشکلات زیادی مواجه می شوند و به جای یافتن گورهای مورد نظر به زن و شوهری برمی خورند که زندگی شبیه دوستانشان درگذشته‌شان دارند.

باغ های کندلوس

اسامی بازیگران فیلم باغ های کندلوس

باغ های کندلوس

سایر عوامل باغ های کندلوس

مدیر تدارکات: امید قربانی، دستیار تولید: سپهر میکائیلیان، مسئول تولید: بهرنگ توفیقی، صدابرداران: مرتضی اسلان زاده و سعید احمدی، طراحان چهره پردازی: مهین نویدی و بابک شعاعی، صداگذاری و میکس: محمد حقیقی، طراح صحنه و لباس: فرشته یمینی شریف، موسیقی: گروه هال، منشی صحنه: کتایون ارسنجانی، عکاس: گلاره کیازند، تدوین: رضا شیروانی، مدیر فیلمبرداری: محمدرضا سکوت

باغ های کندلوس

زمان پخش

این فیلم قرار است پنجشنبه ( مصادف با ۱۸ دی ماه) راس ساعت ۲۲ از شبکه آی فییلم پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۶،و ۱۴ روز بعد به نمایش گذاشته می شود.

نظرات