arongroups

حاشیه های حضور نگین میرزایی کارمند شبکه جم در سریال پایتخت

1

حاشیه های حضور نگین میرزایی کارمند شبکه جم در سریال پایتخت

حاشیه‌های به وجود آمده بر سر بازی نگین میرزایی در سریال «پایتخت» که گفته می‌شود از کارمندان شبکه جِم است کار را به حذف نام او از تیتراژ این مجموعه کشاند.

نگین میرزایی

شب گذشته (۱۰ فروردین) قسمت دهم سریال «پایتخت ۵» شاهد حضور بازیگری به نام نگین میرزایی بود که حاشیه‌ها و جنجال‌هایی را در فضای مجازی به‌پا کرد.

طبق اعلام کانال تلگرامی سینما، در بازپخش این سریال که امروز (۱۱ فروردین) روی آنتن رفت، نام نگین میرزایی ، بازیگری که کارمند شبکه جِم بوده است، دیگر در تیتراژ نبود.

نگین میرزایی

در قسمت دهم سریال «پایتخت ۵»، بعد از آن‌که نقی (با بازی محسن تنابنده) و دیگر همراهانش در سفر به ترکیه به دلیل از دست دادن پول‌های خود، در خیابان‌ها سرگردان بودند، کُشتی‌گیری ترک که زمانی حریف نقی معمولی بوده است، او را به هتل، مرکز تفریحی و رستوران خود دعوت کرد.

در سر میز ناهار، زنی (با بازی نگین میرزایی) که خود را از ارامنه و بزرگ شده ایران معرفی کرد، نقش مترجم شکور (کشتی‌گیر ترک) و نقی و همراهانش را برعهده گرفت. حضور این بازیگر از همان دیشب در فضای مجازی و سایت‌ها جنجال به پا کرد.

نگین میرزایی

1 دیدگاه در “حاشیه های حضور نگین میرزایی کارمند شبکه جم در سریال پایتخت

  1. 하니네 گفت:

    باید به عوامل سریال پایتخت یه خسته نباشید درست و حسابی گفت. بازم مثل همیشه با بازی های عالی حاضر شدند درمورد نگین میرزایی هم میشه گفت میتونست ایشون باشه یا بازیگر دیگه ای. خیلیا این خانم رو نمیشناسن که بخواد حرف دربیاد.پایتخت بهترین سریال ایرانی از نظر خودم و خیلیای دیگس امیدوارم با قدرت پیش برن.به قول ارسطو I ❤You دارید بازیگرا و عوامل پایتخت.

نظرات