ماجرای خودکشی پسر ۱۶ ساله تهرانی به سبک چالش مومو + عکس

0

خودکشی پسر ۱۶ ساله تهرانی به سبک چالش مومو در غرب تهران حاشیه ساز شد در ادامه ماجرای خودکشی پسر ۱۶ ساله تهرانی با چالش مومو و رد پای مومو در علت خودکشی از شایعه تا واقعیت را در بخوانید

ماجرای خودکشی پسر 16 ساله تهرانی به سبک چالش مومو + عکس

جزئیات خودکشی پسر ۱۶ ساله تهرانی با چالش مومو

به گزارش حرف تازه از همشهری: تحقیقات میدانی کارآگاهان نشان می‌دهد پسر ۱۶ ساله در غرب تهران تحت تاثیر بازی مومو با پریدن از پشت‌بام به زندگی خود پایان داده است.

ساعت ۷ صبح دیروز به بازپرس جنایی تهران خبر رسید که پسری نوجوان از ساختمانی در غرب تهران به پایین سقوط کرده و جانش را از دست داده است. دقایقی بعد تیم جنایی در محل حادثه حاضر و با جسد نوجوانی ۱۶ ساله روبه‌رو شد که ساکن یکی از طبقات مجتمع بود. او، اما از پشت بام ساختمان ۵ طبقه به پایین سقوط کرده و در دم جانش را از دست داده بود.

خانواده پسر نوجوان که از این حادثه شوکه شده بودند و باورشان نمی‌شد پسرشان را از دست داده‌اند می‌گفتند که او هیچ اختلاف و مشکلی با خانواده نداشته و محال است که دست به خودکشی زده باشد.

به گفته آنها، پسرشان درسخوان و باهوش بوده و هیچ رفتاری که نشان دهد ممکن است دست به خودکشی بزند از خودش بروز نداده بود.

عکس و فیلم خودکشی پسر 16 ساله تهرانی با چالش مومو

با این حال شواهدی که پلیس در بررسی محل حادثه به دست آورد از این حکایت داشت که پسر نوجوان با پای خودش به استقبال مرگ رفته و در سقوط او کسی دخالتی نداشته است.

خودکشی با چالش مومو در تهران

در این شرایط مأموران برای پی‌بردن به انگیزه او به بررسی کامپیوتر و تلفن همراه وی پرداختند. شواهد نشان می‌داد که او دقایقی قبل از سقوط در فضای مجازی در حال جست‌وجو و بازی بوده است.

او آخرین‌بار سرگرم انجام بازی مومو و چالش آن بوده و پس از آن تصمیم به این اقدام هولناک گرفته بود.

در این شرایط بازپرس جنایی تهران دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی و انجام تحقیقات بیشتر درباره اینکه آیا مرگ دردناک پسر نوجوان به‌خاطر چالش مومو بوده یا نه را صادر کرد.

منبع:همشهری

نظرات