بیوگرافی و عکس های دکتر زهرا شیخی نماینده مجلس

0

بیوگرافی دکتر زهرا شیخی مبارکه نماینده مجلس با عکس ها و زندگینامه شخصی و سیاسی از پزشکی تا نماینده مردم اصفهان با نشانی اینستاگرام و همسر و فرزندان وی و حواشی و جنجال ها را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی زهرا شیخی و همسر و فرزندانش + زندگینامه و سوابق

بیوگرافی دکتر زهرا شیخی

زهرا شیخی مبارکه زاده سال ۱۳۵۸ نماینده مردم اصفهان و ورزنه در مجلس یازدهم و پزشک لنفولوژیست و متخصص طب ایرانی و سیاستمدار اصولگرا، دارای مدرک تحصیلی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دکتری تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، لنفولوژی از کالج فولدی آلمان و Graz اتریش می باشند.

سوابق و فعالیت ها

شیخی موفق شد در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی که در تاریخ ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد، با کسب ۱۷۲ هزار و ۸۵۰ رای، از حوزه انتخابیه اصفهان و ورزنه از استان اصفهان انتخاب گردد و به مجلس راه یابد

او همچنین به عنوان سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس انتخاب شود.

زندگینامه دکتر زهرا شیخی

تحصیلات و مدرک تحصیلی

وی دارای مدرک تحصیلی پزشکی از دانشگاه علوم پزشکی تهران ، دکتری تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، لنفولوژی از کالج فولدی آلمان و Graz اتریش می باشد.

ایشان عضو هیئت علمی پژوهشکده سرطان ، عضو انجمن بین المللی لنفولوژی آمریکا و سابقه ریاست پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی در کارنامه خود دارد.

همسر زهرا شیخی کیست

ایشان سالها پیش ازدواج کرده که حاصل این ازدواج سه فرزند است.

همسر زهرا شیخی کیست

ماجرای جنجال زهرا شیخی و بهداشت جهانی و کرونا

زهرا شیخی به عنوان رییس کمیته طب سنتی ایرانی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با خواستار استفاده از ظرفیت‌های طب سنتی ایرانی برای درمان بیماران مبتلا به کرونا ویروس شد

او همچنین در حساب توییتر خود نسبت به ساختار ستاد ملی مبارزه با کرونا و آزمایش های سازمان جهانی بهداشت بر روی بیماران کرونایی مبتلا به کرونا انتقاد کرده بود.

به گزارش روزنامه ایران : زهرا شیخی نماینده اصفهان در آذر ۹۹ در رشته توئیتی نوشته: «آوریل ۲۰۲۰ رویدادی توسط مکرون، بیل گیتس و دبیرکل WHO (سازمان جهانی بهداشت) برای ایجاد شتاب در درمان کووید ۱۹ برگزار شد. نتیجه این رویداد ایجاد سازوکار بین‌المللی واکسن به نام «کواکس» زیر نظر WHo و بنیاد بیل گیتس شد.» او این نقل قول از بیل گیتس را آورده که «با واکسن می‌خواهم تا ۱۵ درصد جمعیت جهان را کاهش دهم.

ماجرای جنجال زهرا شیخی و وزارت بهداشت و بهداشت جهانی و کرونا

اینستاگرام زهرا شیخی

صفحه شخصی وی با آیدی zahrasheikhi_ir/ فعال است

سوابق مدیریتی و اجرایی

•پزشک.لنفولوژیست و متخصص طب ایرانی
•پزشک(فارغ التحصیل دانشگاه علوم پزشکی تهران)
•دکترای تخصصی طب سنتی ایرانی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
•لنفولوژی(کالج فولدی آلمان و Graz اتریش)
•عضو هیئت علمی پژوهشکده سرطان
•عضو انجمن بین المللی لنفولوژی آمریکا
•سابقه ریاست پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی

نظرات