بیوگرافی بازیگران فیلم زندانی ها به همراه نقش، خلاصه داستان و عکس های جدید

0

فیلم “زندانی ها ، فیلمی ایرانی به کارگردانی و تهیه کنندگی مسعود ده نمکی است. این فیلم در ژانر اجتماعیی و خانوادگی در سال ۹۷ ساخته و در سینما ها اکران شد. حالا قرار است بار دیگر از طریق رسانه ملی پخش شود. ”زندانی ها ” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر آشنا و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

زندانی ها

خلاصه داستان

طاها دانشجوی الهیات برای نوشتن پایان نامه خود دو زندانی را با گذاشتن سند آزاد می کند. این دو زندانی پس از آزادی نقشه می کشند که گنجی که در اطراف یک امام زاده وجود دارد را پیدا کنند.

فیلم زندانی ها

در پایان فیلم پس از کلی دردسر در پیدا کردن گنج، سرانجام آن را پیدا می کنند و پس از باز کردن در صندوق متوجه می شوند که فقط یک قرآن خطی قدیمی در آن صندوق وجود دارد.

فیلم زندانی ها

اسامی بازیگران فیلم زندانی ها

فیلم زندانی هاسایر عوامل فیلم

مجری طرح: علیرضا نجف زاده، مدیر تولید : امیر ابراهیمی، مدیر فیلم برداری: فرشاد گل سفیدی، طراح گریم: شهرام خلج، صدابردار: فرشید احمدی، مدیر تدارکات: جواد قاسمی، تدوین: خشایار موحدیان، طراح صحنه و لباس: بهزاد جعفری، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان: امید جزینی، جلوه های ویژه ی بصری: سعید خلیلی، جلوه های ویژه ی میدانی: ایمان کرمیان، عکاس: حسن شجاعی.

فیلم زندانی ها

زمان پخش

این فیلم قرار است پنجشنبه ( مصادف با ۲۰ آبان ماه) راس ساعت ۲۲ از آی فیلم پخش شود.

نظرات