عکس و بیوگرافی احمد موسوی بازیکن فوتبال

0

بیوگرافی احمد موسوی فوتبالیست ایرانی و همسرش به همراه زندگینامه خانوادگی و شخصی و فوتبالی با عکس های ورزشی و تیپ شخصی و نشانی اینستاگرام و سوابق و آمار باشگاهی وی را در مجله حرف تازه میخوانید.

بیوگرافی احمد موسوی بازیکن فوتبال و همسرش + زندگینامه و اینستاگرام

بیوگرافی احمد موسوی بازیکن فوتبال

سید احمد موسوی متولد ۱۵ بهمن ۱۳۷۰ در شهر دورود استان لرستان، بازیکن فوتبال است که اکنون در باشگاه فوتبال استقلال تهران با شماره ۲۰ توپ میزند که یا گلزنی در مقابل نفت آبادان نامش بر زبان ها افتاد.

آمار باشگاهی

قد موسوی ۱٫۷۹ سانتی متر و در پست مدافع راست توپ میزند.او تاکنون در باشگاه هایی پاس همدان، راه‌آهن و خونه به خونه، اکسین، گسترش‌ فولاد، ماشین‌سازی تراکتور تبریز، گل‌ گهر و … عضو بوده است.

زندگینامه سید احمد موسوی فوتبالیست ایرانی

شروع فوتبال

فوتبال را از شهرستان دورود زير نظر عليرضا هاشمي(كُرنوكَر) از رده نونهالان و سپس نوجوانان شروع كرد و توانست با درخشش خود، منتخب چندین دوره مسابقات استانی شود و یکی از پدیده ای فوتبالی استان لرستان و شهر دورود است.

او سپس توانست در تیم های جوانان داماش،اميد داماش ،اميد استقلال، پاس همدان سال٩٢، راه اهن تهران سال ٩٣، خونه به خونه سال ٩٤، اكسين سال ٩٥ -گسترش فولاد و …. راه یابد.

همسر احمد موسوی کیست

وی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است و خبری مبنی بر ازدواج وی منتشر نشده است

بیوگرافی و عکس های سید احمد موسوی بازیکن استقلال

گلزنی در بازی استقلال و نفت آبادان

در بازی دو تیم استقلال و نفت ابادان روز دوشنبه ۱۷ آذر ۹۹ در چارچوب هفته پنجم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی موسوی موفق شد دروازه صنعت نفت را باز کند و یک گل به تیمش هدیه دهد.

بازیکن استقلال

سیداحمدی موسوی در نقل و انتقالات لیگ بیستم در سال ۹۹ – ۱۴۰۰ در شهریور ماه با عقد قراردادی دو ساله به استقلال تهران پیوست

اینستاگرام احمد موسوی

صفحه شخصی وی با نشانی s.ahmad.moosavii فعال است، هر چند فعالیت چشمگیری در فضای مجازی ندارد و تصاویر کمی در پیج شخصی او وجود دارد.

عکس های شخصی و ورزشی سیداحمد موسوی

اینستاگرام احمد موسوی بازیکن فوتبال

همسر احمد موسوی فوتبالیست کیست

سوابق و آمار باشگاهی سیداحمد موسوی فوتبالیست

نظرات