ماجرای دعوای زرگری و پشت صحنه میلاد حاتمی محسن افشانی

0

در چند روز گذشته ویدئوی دزدیده شدن و گروگان گرفتن محسن افشانی توسط میلاد حاتمی خبرساز شد که حالا پشت صحنه میلاد حاتمی و محسن افشانی لو رفته و همه کابران و فالورهای خود را سرکار گذاشتند همه ماجرا را بخوانید.

ماجرای پشت صحنه میلاد حاتمی محسن افشانی و قتل محسن افشانی

دعوای زرگری و پشت صحنه میلاد حاتمی محسن افشانی

روزنامه «خراسان» نوشت: این ویدئو خیلی زود در شبکه‌های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام منتشر شد اما هنوز ساعاتی از انتشار آن نگذشته بود که فیلمی از پشت صحنه این درگیری منتشر شد که نشان می‌داد این دعوا ساختگی است.

البته از قبل هم بارها گفته‌ایم که این نوع رفتارها شگرد برخی از شاخ‌های اینستاگرامی برای جذب مخاطب و کشاندن آنها به سایت‌های قمار است. این شگردها هر روز متفاوت می‌شود؛ یک روز طلاق ساختگی، یک روز نشان‌دادن زندگی لاکچری، یک روز دعوای ساختگی و … .

کاربران هم به این اتفاق و ویدئوی پشت صحنه این دعوای ساختگی واکنش نشان دادند. کاربری نوشت: «اگه این آدم‌ها رو فالو دارید باید بدونید که شما ناخواسته بازیگر همون سیرکی هستید که اینها دارن توش بازی می‌کنن.»

کاربر دیگری نوشت: «اینا دارن با دست‌کردن توی جیب جوونای مردم که میارنشون توی سایت‌های قمار زندگی می‌کنن و از هیچ کاری ابا ندارن.»

کاربری هم نوشت: «تا جایی که می‌شه نباید به اینا بها داد ولی اگه یه درصد اینا رو دنبال می‌کنید سعی کنید فقط با دیدن ویدئوهاشون سرگرم بشید ولی هیچ‌وقت این آدم‌ها رو باور نکنید. مطمئن باشید اونا شما رو به شکل پول می‌بینن و بهتون اهمیتی نمی‌دن.» میلاد حاتمی محسن افشانی

ماجرای انتشار خبر قتل محسن افشانی

خبر قتل محسن افشانی در کانال های تلگرامی و بدون هیچ گونه منبع خاصی دست به دست می شود اینگونه منتشر شده است:

خبرهای تایید نشده ای از کشته شدن محسن افشانی بازیگر ایرانی منتشرشده است!

شب گذشته جسد محسن افشانی در اطراف شهر استانبول ترکیه توسط پلیس کشف شد.
تابحال علت مرگ وی مشخص نیست و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

چند روز گذشته ویدئویی از او در حالی که به اسارت میلاد حاتمی درآمده بود در فضای مجازی منتشر شده بود.

خبر قتل افشانی فعلا بطور رسمی تأیید نشده اما طبق بررسی های منابع خارجی و ترکیه ای هیچگونه اخباری مبنی بر قتل شخصی به نام محسن افشانی در ترکیه منتشر نشده است. با اینکه مشخص است این نیز شگرد جدیدی برای جذب دنبال کننده است اما فعلا باید منتظر اخبار جدید تر باشیم.

منبع: رویداد ۲۴ و امروزیا

نظرات