ماجرای توهین بهاره رهنما به لرها و قوم لر در شام ایرانی + فیلم کامل

3

فیلم توهین بهاره رهنما به لرها و قوم لر در شام ایرانی با گفتن جمله “ماشاءالله دخترهای امروزی سرو وضعشون نیکول کیدمنه ،طرز فکرشون لر” درباره قوم لر و طرز فکری لری با واکنش های تندی مواجه شد. در ادامه فیلم کامل توهین بهاره رهنما به لر و قوم لر و واکنش وی بعد از انتشار فیلم صحبت هایش در این بخش همه ماجرا را بخوانید.

ماجرای توهین بهاره رهنما به لرها و قوم لر در شام ایرانی + فیلم کامل

فیلم توهین بهاره رهنما به لرها و قوم لر

فیلم کوتاهی با عنوان توهین بهاره رهنما به لر و قورم لر در فضای مجازی دست به دست میچرخد که باعث شد تا ا از خودش دفاع کند و با عکسی از دختر لر و کامنت طولانی واکنش دهد.

در شام ایرانی در منزل شهرزاد کمال زاده با حضور بهاره رهنما دو فلور نظری و مریم امیرجلالی حواشی زیادی رخ داد، از توهین رهنما به قوم لر و توهین مریم امیر جلالی به گیاهخوار و ….

حالا این حرف های خانم بازیگر باعث واکنش هایی از سوی قوم غیور لر شده است.

بعد از حرف های بهاره رهنما بازیگر سینما و تلویزیون در این برنامه و انتشار یک قسمت بریده شده از این برنامه که درباره طرز تفکر صحبت می کند.

بهاره رهنما (زاده ۱۰ آذر ۱۳۵۲، اراک) هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاتر اهل ایران است.

همسر سابق او پیمان قاسم‌خانی نویسنده مشهور سینما است.

این زوج دختری به نام پریا قاسم ‌خانی دارند که تجربه حضور در تئاتر پنجره ‌ها و فیلم سینمایی دایره زنگی و سریال مرد هزار چهره را دارد.

او پس از جدایی از قاسم ‌خانی در شهریور ۱۳۹۶ با امیر خسرو عباسی ازدواج کرد.

واکنش بهاره رهنما

او در صفحه اینستاگرام خود گفت من به قوم لربا لهجه زیبایشان توهین نکردم و منظورم مقایسه فیلم های قدیمی و با فیلم های جدید بود.
اما در قسمت جدید این برنامه اینترنتی پای بهاره رهنما به حاشیه باز شد.در جدیدترین قسمت این برنامه بهاره رهنما در بخشی از صحبت‌هایش اینطور گفت :”ماشاءالله دخترهای امروزی سرو وضعشون نیکول کیدمنه ،طرز فکرشون لر”

این جمله بهاره رهنما واکنش‌های زیادی را به همراه داشت و برای مخالفت با حرف این بازیگر سرشناس حتی در فضای مجازی هشتگ راه انداختند. اما بهاه رهنما نیز به این موضوع واکنش نشان داد و با انتشار پستی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام اینطور نوشت:

فیلم توهین بهاره رهنما به لر و قوم لر

این هم از فیلم “ دختر لر” که من بخاطر قدیمی بودنش اشاره کردم بهش و هیچ ربطی به قومیت نداره! خیلی ها میکن چرا توضیح میدی اما من توضیح میدم چون مردم برام عزیزن و خودم هم به نوعی لر محسوب میشم با احترام به همه مردم خوب کشورم خصوصا هم قومی های لر که با لهجه زیباشون در شام ایرانی صحبت کردم این پست رو گذاشتم که این سو تفاهم برطرف شه که اصلا موضوع مقایسه یک فیلم خیلی قدیمی و فیلم های به روز با بازی بازیگران جدید بود، خداوند همیشه ناظر و شاهد ارادت من به اقوام خوب و نجیب ایرانی است و کسانی که با تهدید و فحاشی خودشون رو لر معرفی میکنن بی شک فاقد اصالت و فقط در صدد تفرقه ‌پراکنی و حاشیه سازی هستند که البته این موارد تهدید از طریق وکیل محترم بنده در حال پیگیری است!

پی نوشت: از طوفان ها و توطئه های سخت تر از این گذشتم چون توکلم به خداوند است و اتکایم به مولایم علی.

3 دیدگاه در “ماجرای توهین بهاره رهنما به لرها و قوم لر در شام ایرانی + فیلم کامل

  1. دخترلر.باافتخاررررررر گفت:

    ازشمابعیدبودکه به لرهاتوهین کنیدمتاسفم واقعا..من به لربودنم افتخارمیکنم خدایاشکرت

  2. zizi گفت:

    توجیه ش خیلی جالبه فیلم دختر لر چه ربطی به این موضوع داره):

  3. سعید گفت:

    از کسی که قصد داره به هر طریق ممکن حتی با انتشار عکس های تمام لحظات خصوصی خودش نشون بده و برای زندگی خودش و بچه ش ارزش قائل نباشه انتظاری بیشتر از این نیست

نظرات