بیوگرافی بازیگران فیلم یک گزارش واقعی به همراه نقش، خلاصه داستان و عکس های جدید

0

فیلم “یک گزارش واقعی ، فیلمی ایرانی به کارگردانی داریوش فرهنگ است. این فیلم در ژانر اجتماعیی و خانوادگی در سال ۸۷ ساخته و در سال ۹۵ در سینما ها اکران شد. حالا قرار است بار دیگر از طریق رسانه ملی پخش شود. ”یک گزارش واقعی” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر آشنا و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

فیلم یک گزارش واقعی

خلاصه داستان

فیلم یک گزارش ، داستان سه سال از زندگی دو رفیق قدیمی است که بدور از انتظار , رو در روی هم قرار می گیرند…

فیلم یک گزارش واقعی

 

اسامی بازیگران فیلم یک گزارش واقعی

فیلم یک گزارش واقعی

 

سایر عوامل فیلم یک گزارش واقعی

برخی دیگر از عوامل تولید فیلم سینمایی «یک گزارش واقعی» عبارتند از: دستیار کارگردان و برنامه ریز: علیرضا بزدوده، طراح گریم: الهام صالحی، صدابردار: ناصر شکوهی نیا، طراح صحنه و لباس: فاضل ژیان، مدیر تولید: محمدحسین شهباززاده، صداگذاری و میکس: پرویز آبنار، تدوین: سعید شاهسواری، موسیقی: فردین خلعتبری، خواننده: همایون شجریان، نویسنده: سعید شاهسواری، مدیر فیلمبرداری: مرتضی پورصمدی، تهیه کننده: منوچهر شاهسواری، کارگردان: داریوش فرهنگ.

فیلم یک گزارش واقعی

زمان پخش

این فیلم قرار است پنجشنبه ( مصادف با ۱۳ آذر ماه) راس ساعت ۲۲ از آی فیلم  پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۶ صبح و ۲ بعدازظهر روز جمعه  به نمایش گذاشته می شود.

 

نظرات