علت مرگ علی اصغر برادر سیدمحمد موسوی‌زاده پسر بوشهری چیست +تصاویر

0

جسد و جنازه علی اصغر برادر سیدمحمد موسوی‌زاده که چندی پیش خودکشی کرده بود در سواحل بندر دیر در بوشهر پیدا شد. در ادامه

علت مرگ علی اصغر برادر سیدمحمد موسوی‌زاده پسر بوشهری را با عکس در حرف تازه میخوانید

علت مرگ علی اصغر برادر سیدمحمد موسوی‌زاده پسر بوشهری چیست +تصاویر

فوت و درگذشت علی اصغر برادر سیدمحمد موسوی‌زاده

به گزارش حرف تازه از ایلنا: دومین پسر بچه خانواده بوشهری درگذشت، علی اصغر موسوی‌زاده برادر سید محمد موسوی‌زاده که چندی پیش خودکشی کرده بود در سواحل بندر دیر در بوشهر پیدا شد.

هلال احمر دیر اعلام کرد: عصر دیروز با اطلاع حضوری مردم مبنی بر غرق شدگی کودکی ۷ ساله در اسکله صیادی شیلات بندر دیر بلافاصله نجاتگران پایگاه امداد و نجات دریایی دیر (یادمان شهید عباس‌بکران) به محل اعلامی اعزام شدند.

بنا بر این گزارش، امدادگران در محل حادثه جسد کودک غرق شده را پس از بیرون کشیدن از آب به اورژانس ۱۱۵ تحویل دادند.

یکی از کارکنان اورژانس دیر درباره این حادثه گفت: در اطلاعی که به اورژانس دادند عصر دیروز کودکی هفت ساله از روی آب گرفته شد که در زمان حضور نیروهای اورژانس از غرق شدن این پسر بچه ۳۰ دقیقه گذشته بود.

بر اساس مشاهدات و شواهد عینی این کودک علی اصغر موسوی زاده برادر سید محمد موسوی زاده است که چند وقت پیش در فضای مجازی علت خودکشی آن را نداشتن تبلت بیان شده بود.

فلوت و درگذشت برادر سیدمحمد موسوی‌زاده پسر بوشهری

درگذشت برادر سید محمد موسوی زاده بر اثر غرق شدگی

بر همین اشاس سید محمد ۱۱ساله بزرگ‌ترین فرزند خانواده بود. او ۳برادر دیگر به نام‌های علی‌اصغر -۵ساله، حسین-۳ساله و رضا -۲ساله دارد. هرچند بیکاری و از کارافتادگی پدر زندگی را برای این خانواده سخت کرده بود اما مهم‌ترین سختی این خانواده وضعیت علی‌اصغر بود.

او از زمانی که به دنیا آمده، دچار معلولیت ذهنی است. نگهداری از او و تامین هزینه‌ها کمرشکن بود و پدرِ از کار افتاده خجالت‌زده همسر و فرزندانش بود. در چنین شرایطی مادر، به‌عنوان کارگر کار می‌کرد و با تلاش‌هایش توانسته بود جوابگوی نیازهای اولیه خانواده باشد.

 

نظرات