همه جا با فرادرس
اکسکوینو

جدیدترین انواع مدل ست لباس شب یلدا زن و شوهر و زن و شوهری ۱۴۰۰ +تصاویر

0

در این بخش انواع مدل های ست لباس شب یلدا زن و شوهری ۱۴۰۰ و مدل های جدید ست لباس شب یلدا خانوادگی و زوج زن و شوهری ۱۴۰۰ با طرح های عاشقانه برای زن و شوهرهای جوان و عروس و داماد و دوست دختر و دوست پسر و همچنین لباس شب یلدایی ست زن و شوهری برای شب یلدای ۱۴۰۰ برای شما از صفحات مختلف نت و اینستاگرام جمع آوری کرده ایم که میتوانید از این طرح ها و مدلها ایده بگیرید.

انواع مدل جدید ست لباس شب یلدا زن و شوهر و دونفره عاشقانه +تصاویر

جدیدترین انواع مدل ست لباس شب یلدا زن و شوهر و زن و شوهری ۱۴۰۰

از معروف ترین ست های لباس خانوادگی ست لباس زن و شوهری و مادر و دختری است چرا که خانم ها عاشق خرید و ست کردن لباس ها هستند و ست های زن و شوهری و مادر و دختری برای شب یلدا خیلی بیشتر از ست های مادر و پسری یا پدر و پسری در بازار پیدا میشوند .

جدیدترین انواع مدل ست لباس شب یلدا زن و شوهر و زن و شوهری 1400 +تصاویر

جدیدترین مدل ست لباس شب یلدا زن و شوهر

ست کردن لباس چند سالی است که مد شده و به هر مناسبتی خانواده ها و زوج ها لباس های خود را یا هم ست میکنند، از ست زن و شوهری گرفته تا ست مادر دختری و پدر و پسری و ست مادر و پسری و یا ست پدر و دختری .

ست یلدا زن و شوهری

ست خانواده مدل شب یلدا ۱۴۰۰

ست لباس زن و شوهر شب یلدا

ستهای یلدایی دونفره زن و شوهری

ستهای یلدایی دونفره زن و شوهر

تیشرت با طرح یلدایی عاشقانه برای دوست دختر

به تازگی گوشواره ، گردنبند ، انگشتر و روسری هایی به بازار آمده اند که مخصوص شب یلدا هستند و با انارهای کوچک دیزاین شده اند بهتر است حتما برای شب یلدا از این المان ها استفاده کنید تا زیبایی تان صد چندان شود و برای طراح ناخن شب یلدا یکی مدل انار و دیگری مدل هندوانه استفاده کنید که البته مدل هندوانه طراحی های بیشتری دارد و معمولا از این طرح استفاده می کنند

تیشرت با طرح یلدایی عاشقانه برای دختر

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای شب چله

این شب حتما برای موهای تان از هدبند استفاده کنید . مقداری پارچه به اندازه ی دور دو برابر دور سرتان پیدا کنید . آن را دو لا کرده و بدوزید تا یک نوار ضخیم و دولایه درست شود . بعد آن را بالای سرتان به شکل پاپیونی گره بزنید . اگر از هدبند خوش تان نمی آید می توانید یک گل یا پاپیون روی سرتان قرار بدهید تا موهای تان حالت بهترین به خودش بگیرد .

کالکشن ست زن و شوهری شب یلدا

کالکشن ست زن و شوهری شب یلدا ۱۴۰۰

در مراسم تولد و عقد و نامزدی و لباس فرمالیته و به تازیگی نیز لباس شب یلدا با تصاویر هندوانه و یا شب یلدا به رنگ سبز و قرمز و …. از جمله این موارد است.

ست لباس پسرانه شب یلدا

برای ست لباس یلدا کلی ایده و خلاقیت میتوان صرف کرد و هم نمونه های بازاری و آماده زیادی برای آن ها موجود است ، مثلا تیشرت های ست خانوادگی با طرح انار و هندوانه با جملاتی که روی تیشرت طراحی میشود کاملا شخصی و خانوادگی شود .

لباس زن و شوهر ها که میتوان مثلا یک جفت تیشرت ست با شلوار جین یا دامن برای خانم ها باشد

لباس ست دختر و پسری برای شب یلدا عاشقانه

ست لباس شب یلدا دونفره زن و شوهری برای عروس و داماد

اگر جزو افرادی هستید که بلوز و پیراهن به تن تان می آید بهتر است از یک شومیز قرمز به همراه یک دامن مشکلی استفاده کنید و از همسرتان هم بخواهید به همین شیوه لباس به تن کند .

ین ست جذاب اگر با گردنبند مروارید مشکی ، ناخن های لاک زده ی قرمز و کفش های مشکی ست شود

استفاده کردن از پیراهن قرمز یا سارافون قرمز که آن را با یک ساپورت گرم به تن کنید

ست لباس شب یلدا دخترانه

ست لباس یلدایی زن و شوهری ۱۴۰۰

شب یلدا ، زمان دور هم جمع شدن و مهمانی های خانوادگی و دوستانه است. برای اینکه شما عروس جذاب و متفاوتی باشید میتوانید با همسرتان ست بپوشید و با این اصول زیبا پوشی در شب یلدا میان میهمانان بدرخشید.

برای این روز استفاده از رنگ قرمز سبز و البته مشکی جزو واجبات است

در این شب رنگ قرمز و مشکی به عنوان پس زمینه برای شما در الویت است . اما از آن جایی که رنگ های قرمز شما را با نشاط تر نشان می دهند توصیه ی ما این است که به عنوان لباس اصلی حتما از این رنگ استفاده کنید و بعد آن را با رنگ مشکی و مقداری سبز تلفیق کنید تا کاملا یلدایی شوید.

ست لباس شب یلدا پسرانه

ست لباس زن و شوهری که این روز ها پر طرفدار شده بخصوص اگر شما در سال های اولی ازدواج یا آشنایی به سر میبرید میتوانید با هزینه نه چندان زیاد یک تیپ ست بزنید

ستهای خانوادگی شب چله

دختر و پسر های جوان هم میتوانند با انتخاب یک لباس ست عاشقانه از این مجموعه تیپ خاص و منحصر به فردی برای شب یلدای امسال بزنند.

خرید ست لباس شب چله

لباس ست دختر و پسری عاشقانه شب یلدا

لباس ست دختر و پسری عاشقانه شب یلدا

لباس ست دوست دختر و دوست پسر برای شب یلدا عاشقانه

پیراهن یکجور شب چله ای برای عروس و داماد

نظرات