زمان و مکان تشییع پیکر شهید محسن حججی

0

زمان و مکان تشییع پیکر شهید محسن حججی

به نقل از منابع لبنانی، پیکر مطهر شهید « محسن حججی » که اخیرا توسط تروریست های داعش به مقام شهادت نائل گردید تحویل حزب الله لبنان شد.

شهید محسن حججی

پیش از این اعلام شده بود که در جریان توافق بین حزب الله لبنان و تروریست‌های داعشی که خود را تسلیم کرده و به دیرالزور منتقل خواهند شد، نیروهای مقاومت پیکر شهید محسن حججی را نیز تحویل خواهند گرفت.

شهید محسن حججی از نیروهای مدافع حرم بود که در مردادماه جاری به اسارت گروه تروریستی داعش درآمده و پس از دو روز به شهادت رسید.

وی پیش از اسارت از ناحیه پهلو زخمی شده بود و دو روز پس از اسارت توسط نیروهای داعش به درجه رفیع شهادت نایل آمد.

شهید محسن حججی

تشییع پیکر مطهر شهید حججی

شهید محسن حججی ، از شهدای مدافع حرم اعزامی از اصفهان و از لشکر ۸ نجف اشرف شهرستان نجف‌آباد در تاریخ ۱۶ مرداد ماه ۹۵ به دست نیروهای تکفیری داعش اسیر و دو روز بعد به شهادت رسید.

با گذشت ۲۰ روز از شهادت شهید حججی، شب گذشته خبر تبادل پیکر مطهر این شهید توسط سید حسن نصرالله اعلام شد و بنا بر گفته سید حسن نصرالله شهید حججی جزو ۳ شهیدی است که حزب‌الله با تبادل از داعش تحویل می‌گیرد.

همسر شهید حججی نیز پس از اعلام خبر بازگشت پیکر شهید، با تغییر تصویر پروفایل خود در یکی از شبکه‌های اجتماعی نسبت به بازگشت پیکر مطهر شهید واکنش نشان داد و در حاشیه عکس نوشت: «هر کسی دنبال خبر می‌گرده بهش بگید عشق داره بر می‌گرده…».

شهید محسن حججی

به گزارش فارس، همسر شهید حججی در خصوص بازگشت پیکر شهید تا این لحظه اظهارنظری نکرده است.

 

هنوز زمان و مکان تشییع پیکر مطهر شهید محسن حججی اعلام نشده است ، پس از اعلام برنامه های مربوط به این مراسم در همین صفحه به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند

نظرات