ماجرای حضور ماهسون در سریال پدر خوانده + تصاویر

0

اولین تجربه بازیگری ماهسون خواننده و بازیگر ترک در سینمای ایران خبری است که توسط عوامل سریال پدرخوانده رسانه ای شده، در ادامه جزئیات خبر حضور ماهسون در سریال پدر خوانده را میخوانید

اولین تجربه بازیگری ماهسون در سریال پدر خوانده در ایران + عکس

حضور ماهسون در سریال پدر خوانده

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری صبا: هادی انبار‌دار مدیرتولید و مجری طرح سریال «پدرخوانده» در گفتگو با ما درباره این پروژه بین‌المللی اظهار کرد: این مجموعه قرار است در دو فصل برای پخش از شبکه نمایش خانگی تولید شود که هر فصل از این سریال ۱۸ قسمت خواهد بود.

وی افزود: مرتضی شایسته تهیه‌کنندگی این سریال و رحیم طوفان نیز کارگردانی را برعهده خواهد داشت. فیلمنامه این مجموعه را مجید برزگر و لیلا نیک ذات به صورت مشترک نوشته‌اند.

مجری طرح سریال «پدرخوانده» گفت: بخش‌هایی از سریال در ترکیه فیلمبرداری می‌شود و در این سریال بازیگران ایرانی و ترکی حضور خواهند داشت.

به گفته وی، برای حضور «ماهسون قرمزی‌گل» خواننده، بازیگر و کارگردان کرد تبار ترکیه مذاکرات انجام شده است و انتظار می رود وی به عنوان بازیگر در این سریال حضور یابد.

انباردار در پایان تاکید کرد: این فیلم یک ملودرام اجتماعی است که داستانش از ابتدای انقلاب آغاز شده و تا زمان حال ادامه خواهد داشت.

حضور ماهسون در سریال پدر خوانده در ایران + تصاویر

ماهسون قرمزی گل بازیگر سریال پدرخوانده کیست

ماهسون قرمزی‌گل با نام شناسناه مای عبدالله بازنجیر زاده ۲۶ مارس ۱۹۶۹ ‏در دیاربکر، ترکیه و اصالتا کردتبار خواننده و بزیگر ترکیه ای است که در سبک ارابسک از سال‌ ۱۹۹۳ تاکنون در زمینه موسیقی و سینما فعالیت دارد. سازهای اصلی او باغلمه. ۳تار دوزله و تمبک و فعالیت‌های هنری دیگرش خوانندگی، نوازندگی، نویسندگی، کارگردانی و بازیگری است. از آلبوم های معروف او می توان عروس کوچک , گوش بده و زرد زرد را و … اشاره کرد.

ماهسون در سال ۱۳۹۴ با یک وکیل به نام اژه بینای ازدواج رسمی کرد. حاصل این ازدواج دختر به نام لاوین کرمزیگول است که در ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در لس آنجلس متولد شد

نظرات