بیوگرافی بازیگر نقش داود در سریال خانه امن +‌عکس شخصی

0

آرش آصفی بازیگر نقش داود در سریال خانه امن کیست‌؟ بیوگرافی آرش آصفی بازیگر نقش داوود در سریال خانه امن با عکس های شخصی و جدید در پیج اینستاگرام و سوابق فیلم ها و سریال های این بازیگر تئاتر و سینما و تلویزیون که پیش از این در فیلم رستاخیز و سریال مدینه درخشیده است.

بیوگرافی بازیگر نقش داود در سریال خانه امن +‌عکس شخصی داوود در خانه امن

آرش آصفی بازیگر نقش داود در سریال خانه امن کیست

بعد از موفقیت آرش آصفی در فیلم  رستاخیز حالا در کار هنری جدید خود در سریال خانه امن به در نقش داوود در کاراکتر منفی و عضو باند قاچاق و پولشویی بازی کرده است.

آرش آصفی متولد سال ۱۳۵۷ در ساوه و از بازیگران تئاتر محسوب می شود که با فیلم رستاخیز و سریال مدینه به شهرت رسید

آرش آصفی بازیگر نقش داود در سریال خانه امن کیست

سوابق بازیگری

آصفی ابتدا کار هنری خود را از تئاتر شروع کرده و با فیلم مواجهه در سال ۱۳۸۳ وارد سینما شد .

او همچنین در سریال‌های مدینه و روزهای به یادماندنی و فیلم رستاخیز و امکان مینا و فیلم گیتی همسر علیرضا نیز ایفای نقش کرده که هنوز به اکران عمومی نرسیده است.

اینستاگرام بازیگر نقش داوود در خانه امن

بازیگر نقش داوود در خانه امن کیست

آرش آصفی سوی از بازیگران سریال خانه امن است که که از قسمت ۱۳ وارد داستان شده و در نقش یکی از اعضای باند قاچاق و پولشویی و همسر مهسا با بازی شیوا ابراهیمی نقش آفرینی کرده است که گریم جالب و دیدنی او بسیار نظر مخاطبان را به خود جلب کرده است.

سریال های جدید آرش آصفی

وی در این سریال در کنار بازیگرانی چون حمیدرضا پگاه، امین زندگانی، پرویز فلاحی‌پور، سیما تیرانداز، سامان صفاری، قربان نجفی، حمیدرضا عطایی،کاوه آفاق، افشین حسنلو، نیلوفر کوخانی،روژین رحیمی طهرانی، شایسته ایرانی، سوگل طهماسبی، اشکان هورسان، شهروز ابراهیمی، سپیده خداوردی، علیرضا رئیسی، ارسطو خوش رزم، زهره نعیمی، سامان دارابی و … ایفای نقش می‌کند.

مجموعه تلویزیونی «خانه امن» درون مایه‌ای امنیتی دارد و قصه آن درباره مبارزه با گروه‌ های تروریستی و همچنین مفاسد اقتصادی است

نظرات