جزئیات تعطیلی ادارات از شنبه ۸ آذر ۹۹ بمدت یک هفته

1

جزئیات تعطیلی ادارات از شنبه ۸ آذر ۹۹ بمدت یک هفته و آخرین وضعیت تعطیلی یک هفتاه ای ادارات و بانکهای تهران و تمام شهرهای ایران را در این بخش میخوانید. آیا بانکها نیز از ۸ آذر ۹۹ یه هفته تعطیل هستند؟, ایا فردا ادارات و بانکها تعطیل است یا نه

جزئیات تعطیلی ادارات از شنبه 8 آذر 99 بمدت یک هفته

وضعیت تعطیلی ادارات از شنبه ۸ آذر ۹۹

به گزارش حرف تازه از همشهری انلاین: در پی اجرا نشدن فعالیت یک‌سوم کارکنان ادارات دولتی در هفته نخست محدودیت‌های کرونایی، هیات دولت تصمیم گرفت حضور کارکنان را به حداقل برساند؛ حتی تا یک پنجم.

از سوی دیگر نمکی،‌وزیر بهداشت هم اعلام کرد حضور کارمندان در ادارات تا حد تعطیلی، محدود می‌شود. اکنون جمشید انصاری، رییس سازمان اداری و استخدامی کشور رسما اعلام کرد: هفته بعد همه ادارات تعطیل هستند..

تکمیلی جدید/ جزییات تعطیلی ادارات در هفته آینده

رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور:

🔹 اصل بر این است که هفته آینده ادارات تعطیل هستند، مگر آن عده‌ای که حضورشان با تشخیص بالاترین مقام دستگاه، ضروری تشخیص داده شود.

🔹از مردم نیز درخواست می‌کنم که اگر کاری با ادارات دارند، این کار را یک یا دو هفته عقب بیاندازند و به خاطر سلامتی خود و جلوگیری از شیوع ویروس، از مراجعه به ادارات خودداری کنند.

🔹او درباره بخش‌های سازمانی و کارمندانی که باید به تشخیص هر سازمان در محل کار حاضر شوند، اظهار کرد: این مسأله متناسب با شغل افراد در هر بخش است و شرایط هرکدام از دستگاه‌ها و خدمات آن‌ها است که این مسأله را تعیین می‌کند.

🔹به طور مثال در سازمان‌هایی مثل شهرداری یا اداره گاز، بخش‌های اداری باید تعطیل شوند و قاعدتاً کسانی که در بخش‌های ارائه خدمات کار می‌کنند، می‌توانند حاضر شوند.

ادارات قم در هفته آینده تعطیل نیست

مدیرکل مدیریت بحران استان قم گفت: ادارات استان قم در هفته پیش رو می توانند حداکثر با یک سوم نیروهای خود به فعالیت خود ادامه دهند.

محسن اروجی در گفت‌وگویی عنوان کرد: بخشنامه جدیدی برای تعطیلی ادارات به مدیریت بحران استان قم ابلاغ نشده است و تعطیلی ادارات همانند هفته گذشته می‌باشد.

وی افزود: ادارات استان قم در هفته پیش رو می توانند حداکثر با یک سوم نیروهای خود به فعالیت خود ادامه دهند.

مدیریت بحران استان قم ادامه داد: ادارات با فعالیت اضطراری می‌توانند از ۵۰ درصد نیروهای خود برای فعالیت های خود استفاده کنند.

وی افزود: تمامی محدودیت های استان قم در موضوع منع تردد و منع فعالیت مشاغل همانند هفته اول محدودیت ها خواهند بود.

آیا ادارات تهران فردا ۸ آذر ۹۹ تعطیلند

دستور ستاد مبارزه با کرونا، نحوه فعالیت ادارات دولتی تهران، از فردا ۸ آذر ۹۹ اعلام شد.

استاندار تهران از ابلاغ تعطیلی ادارات استان از روز شنبه ۸ آذرماه سال جاری خبر داد.

انوشیروان محسنی بندپی درباره تعطیلی ادارات استان تهران از فردا (شنبه) ۸ آذرماه گفت: تصمیمات سازمان امور اداری و استخدامی کشور دائر بر تعطیلی ادارات از شفافیت و صراحت کافی برخوردار است.

وی افزود: بر همین اساس این مصوبه روز شنبه مورخ ۸ آذرماه به تمامی دستگاه های اجرایی استان تهران برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

به گفته بندپی، جزییات این تصمیم و تعطیلات متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

1 دیدگاه در “جزئیات تعطیلی ادارات از شنبه ۸ آذر ۹۹ بمدت یک هفته

  1. شاندیز گفت:

    بلاخره ما نفهمیدیم قوه مجریه توسط رییس جمهور اداره میشه یا استاندار تهران؟؟ در کجای دنیا استاندار میتونه دستور رییس جمهور را نقض کنه؟؟؟؟

نظرات