بیوگرافی بازیگران سریال گشت ویژه به همراه نقش، خلاصه داستان و عکس های جدید

0

سریال “گشت ویژه″، سریال پرهزینه ایرانی به کارگردانی مهدی رحمانی و تهیه کنندگی سعید سعدی است. این مجموعه دارای ۱۳ قسمت ۴۰ دقیقه ای میباشد .این سریال در ژانر پلیسی و اکشن در سال ۹۵ برای اولین بار از شبکه اول سیما منتشر شد. حالا قرار است بار دیگر این سریال در روزهای پاییزی امسال بر روی آنتن صدا و سیما برود. در ادامه مطلب به معرفی سریال “گشت ویژه” و بازیگران آن می پردازیم و همچنین زمان پخش آن در آبان ماه را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم. با ما باشید.

خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران سریال گشت ویژه

 

 

خلاصه سریال گشت ویژه

داستان سریال در مورد یکی از تیم های پلیس است که با چالش ها و پرونده های مختلفی روبرو می گردند و در این مسییر برای برخورد با مسائل و جرائم انتظامی توان و ورزیده گی خود را به نمایش خواهند گذاشت تا مسائل را حل و فصل نمایند.

معرفی سریال گشت ویژه

اسامی بازیگران گشت ویژه

سریال گشت ویژه

سایر عوامل

برخی دیگر از عوامل تولید سریال «گشت ویژه» عبارتند از: جانشین تولید: یاسر سلیمانی، نویسندگان: طلا معتضدی و صادق خوشحال، مدیر تدارکات: مهدی بهری و ابراهیم شیروانی، منشی صحنه: محسن بهاری، برنامه ریز و دستیار کارگردان: منصور میرشکاری، عکاس: پویا شاه جهانی، عنوان بندی: امیر مهران، فیلمبردار: مهدی رضایی، کارشناس انتظامی: سرهنگ محمد بیگی، ناظر کیفی: احمد حانری، طراح صحنه و لباس: آزاده قوام، طراح چهره پردازی: محسن دارسنج، صدابردار: رضا تهرانی، صداگذاری و میکس: مهرداد جلوخانی، موسیقی: بابک میرزاخانی، مدیر فیلمبرداری: محمد رسولی، تهیه کننده: سعید سعدی، کارگردان: مهدی رحمانی.

سریال گشت ویزه

زمان پخش

سریال «گشت ویژه» از یکشنبه ۹ آذر، هر روز ساعت ۱۶ از شبکه آی‌ فیلم پخش و در ساعت‌ های ۰۰:۰۰ و ۸ روز بعد بازپخش می‌شود.

 

نظرات