معرفی کامل و اسامی بازیگران فیلم ویلایی ها

0

فیلم “ویلایی ها، فیلمی ایرانی به کارگردانی منیر قندی و ارسلان امیری و تهیه کنندگی سعید ملکان است. این فیلم در ژانر دفاع مقدس در سال ۱۳۹۵ ساخته و پخش شد. حالا قرار است بار دیگر از طریق رسانه ملی پخش شود. ”ویلایی ها” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر آشنا و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی فیلم ویلایی ها

خلاصه داستان

ویلایی ها روایتگر زندگی شیرزنان قهرمان ایرانی است که در شهرکی میان خط مقدم جبهه و شهر اهواز زندگی می کنند و در انتظار دیدار همسرانشان روزگار می گذرانند

معرفی فیلم ویلایی ها

اسامی بازیگران فیلم ویلایی ها

معرفی فیلم ویلایی ها

سایر عوامل

نویسنده:منیرقیدی، ارسلان امیری، کارگردان:منیر قیدی، مشاور کارگردان:محمد مهدی عسگرپور، مدیرفیلمبرداری:علی قاضی، مدیر تولید:محمدرضا منصوری، طراح چهره پردازی:سعید ملکان، طراح صحنه:مهدی موسوی، صدابردار:رشید دانشمند، طراح لباس:مه لقا ناقد، جلوه های ویژه میدانی:ایمان کریمیان، جلوه های بصری:هادی اسلامی، دستیار اول کارگردان:پانته آ حسینی، منشی صحنه:ندا قائدی مقامی، عکاس: امیر حسین شجاعی، دستیار فیلمبردار:آرش رمضانی، جانشین مدیر تولید:کیومرث عباسی مدیران تدارکات:کاظم نامنی و فرهاد عسگری، هماهنگی تولید:علی صبوری، مشاور رسانه ای:بیتا موسوی و تهیه کننده:سعید ملکان.

فیلم ویلایی ها

 

زمان پخش

فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» جمعه نوزدهم بهمن ماه، ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های ۵ و ۱۳ روز شنبه بازپخش می‌شود.

 

نظرات