معرفی کامل و اسامی بازیگران پی ۲۲

0

فیلم “پی ۲۲، فیلمی ایرانی به کارگردانی حسین قاسمی جامی و تهیه کنندگی داوود حیدری است. این فیلم در ژانر اکشن و جنگی در سال ۹۳ ساخته و در سال ۹۴ اکران شد. حالا قرار است بار دیگر از طریق رسانه ملی پخش شود. ”پی ۲۲ ” فیلمی متفاوت و جذاب است که در آن چندین بازیگر آشنا و شناخته شده هنرنمایی می کنند. در ادامه این بخش به معرفی کامل این فیلم، از جمله: خلاصه داستان، لیست کامل اسامی بازیگران و نقد آن می پردازیم. با ما همراه باشید.

معرفی فیلم پی 22

خلاصه داستان

در شب عروسی دختر سرگرد هادی فرمانده سابق تکاوران نیروی دریایی با پسر شهید ناخدا محمدی، سرگرد هادی متوجه می‌شود که داماد به محل شهادت پدرش رفته است. هادی برای پیدا کردن او به محل مورد نظر می‌رود اما…

معرفی فیلم پی 22

اسامی بازیگران فیلم پی ۲۲

معرفی فیلم پی 22

سایر عوامل

حسین قاسمی جامی(نویسنده و کارگردان)، ،منوچهر فضلی(مجری طرح)، علیرضا شمس شریفی(دستیار اول کارگردان و برنامهریز)، مرتضی غفوری(مدیر فیلمبرداری)، ایمان امیدواری( طراح گریم)، سعید بجنوردی( صدابردار)، محمد جواد شریفی راد(طراحی و اجرای جلوههای ویژه میدانی)،محسن غلامی( طراحی و اجرای صحنه)، سیداحمدرضا شجاعی(عکاس) و داوود حیدری(تهیه کننده).

معرفی فیلم پی 22زمان پخش فیلم پی ۲۲

این فیلم قرار است پنجشنبه ( مصادف با ۶ آذر ماه) راس ساعت ۲۲ از آی فیلم عربی پخش شود. همچنین تکرار آن در ساعات ۶:۰۰، ۱۴:۰۰ و روز بعد به نمایش گذاشته می شود.

 

نظرات