شرایط و مبلغ جریمه محدودیت تردد شبانه از ۹ شب تا ۴ صبح

0

شرایط و مبلغ جریمه محدودیت تردد شبانه از ۹ شب تا ۴ صبح

شرایط و مشمولان محدودیت تردد شبانه در تهران از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح از خوردهای شخصی تا شهروندان و شرایط رفع ممنوعیت برای شهروندان یا شرای خاص و وضعیت اورژانسی را در این بخش از مجله حرف تازه میخوانید.

شرایط و مبلغ جریمه محدودیت تردد شبانه از 9 شب تا 4 صبح از 1 آذر 99

جزئیات محدودیت و ممنوعیت تردد شبانه در تهران

به گزارش حرف تازه از ایسنا: از یکم آذرماه و ۱ آذر ۹۹ ممنوعیت تردد درونشهری از ساعت ٢١ شب تا ٤ صبح روز بعد برای همه‌ی شهروندان و مشاغل به استثنای شاغلان مشاغل ضروری گروه یک، اعمال شده است. برای متخلفان هم به ازای هر ٢٤ ساعت یک جریمه اعمال می‌شود.

مبلغ جریمه تردد شبانه

حمید رضا گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران با اشاره به اعمال محدودیت‌های تردد ۹ شب تا ۴ صبح، گفت: در این راستا هماهنگی خوبی با شهرداری و پلیس راهور تهران انجام گرفته است.

گودرزی بیان کرد: بنا به دستوری که استاندار محترم برابر دستورالعمل‌های ستاد ملی مقابله با کرونا دادند هر خودرویی که بدون مجوز از ساعت ۹ شب تا ۴ صبح تردد کند ۲۰۰ هزار تومان جریمه خواهد شد

شرایط محدودیت تردد شبانه در تهران از 9 شب تا 4 صبح از 1 آذر 99

شرایط تردد اصحاب رسانه و مطبوعاتی ها

معاونت مطبوعاتی و اطلاع رسانی در اطلاعیه‌ای شرایط و نحوه استفاده از امکان تردد اصحاب رسانه در بازه زمانی ساعت ۲۱ تا ۴ صبح “در تهران” را اعلام کرد.
روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اطلاعیه‌ای نحوه تردد اصحاب رسانه در ساعات ممنوعیت را اعلام کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

نظر به تصویب رفع ممنوعیت تردد شبانه برای اصحاب رسانه، بدینوسیله شرایط و مشمولان رفع ممنوعیت به شرح ذیل اعلام می‌شود.

الف) مشمولان

۱- روزنامه‌های دارای دفتر مرکزی در تهران با نظم در انتشار ۵۰ درصد به بالا

۲- ۱۵ خبرگزاری و ۳۰ پایگاه خبری دارای دفتر مرکزی در تهران به ترتیب اولویت امتیار، مطابق نتایج رتبه‌بندی

۳- فعالان چاپخانه‌های ناشر “روزنامه”

۴- عوامل توزیع روزنامه‌ها

ب) نحوه ثبت نام

مشمولان محدودیت تردد شبانه از 9 شب تا 4 صبح از 1 آذر 99

مدیران مسئول رسانه‌های مشمول بایستی جدول اسامی افرادی را که نیاز به تردد شبانه دارند (۲۱ شب تا ۴ صبح) در جدول انتهای این اطلاعیه، تا پایان روز یکشنبه دوم آذر ۱۳۹۹ به نشانی taradod@e-rasaneh.ir ارسال نمایند.

لازم به ذکر است مدیران مسئول محترم رسانه‌های مشمول، اولاً لیست اعلامی را به ترتیب اولویت تنظیم کنند، ثانیاً تنها از طریق ایمیلی که قبلاً در سامانه جامع رسانه‌های کشور ثبت شده، برای ارسال جدول اقدام نمایند.

بدیهی است سهمیه هر رسانه و بخش‌های مرتبط، پس از بررسی‌های لازم، مشخض و تخصیص داده خواهد شد. همچنین رسانه‌هایی که دفتر مرکزی آن‌ها خارج از تهران است، می‌توانند از طریق استان‌های مربوطه اقدام نمایند.

نظرات