ازدواج رعنا آزادی ور بازیگر و مهدی پاکدل + بیوگرافی و عکس های ازدواج

0

ازدواج رعنا آزادی ور بازیگر با مهدی پاکدل + عکس دو نفره عاشقانه و عکس های ازدواج و ماجرای آشنایی مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور را در مجله حرف تازه میخوانید

ازدواج رعنا آزادی ور بازیگر با مهدی پاکدل + بیوگرافی و عکس های ازدواج

ازدواج رعنا آزادی ور بازیگر و مهدی پاکدل

در آبان ماه ۱۳۹۹ عاطفه رضوی بازیگر با سابقه کشورمان عکسی دو نفره و عاشقانه از رعنا آزادی ور و همذی پاکدل در پیج اینستاگرامش منتشر کرد و ازدواج انها را تبریک گفت. خانم رضوی نوشت: دوستتون دارم خصوصا در کنار هم ، مبارکمان باشد.

ازدواج رعنا آزادی ور بازیگر با مهدی پاکدل + بیوگرافی و عکس های ازدواج

سال پیش شایعه ازدواج این دو بازیگر با انتشار تصاویر دو نفره و صمیمی در رسانه ها منتشر شد که از سوی هیچ از این دو بازیگر واکنشی نشان داده نشد . حالا بعد از یک سال این خبر صحت دارد و آنها در پاییز ۹۹ با هم ازدواج کردند. لازم به ذکر است که در مراسم وداع با پیکر استاد شجریان در بهشت زهرا نیز این دو بازیگر در کنار هم در مراسم حضور داشتند

خانم رعنا آزادی ور بازیگر زن سینما و تلویزیون متولد ۱۷ فروردین ۱۳۶۲ در تهران می باشد و مهدی پاکدل متولد تیر ۱۳۵۹ در اصفهان به دنیا آمده و در زمینه تئاتر، سینما و تلویزیون ایران فعالیت دارد..

عکس های ازدواج و دو نفره مهدی پاکدل و همسرش ازدواج رعنا آزادی ور

وی با نقش طاهر در سریال ستایش بیشتر از قبل در میان مخاطبان تلویزیون به شهرت رسید نقش های زیادی را در سینما ، تلویزیون و تئاتر بازی کرده است و همسر سابق بهنوش طباطبایی بوده است.

مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور در سال ۹۶ در نمایش خانه بوشاسپ درازدست به کارگردانی علی اتحاد با هم همبازی بودند آزادی ور بود که در این نمایش با پاکدل همبازی شد.

ازدواج همسر سابق بهنوش طباطبایی
گفتنی است که مهدی پاکدل همسر اول بهنوش طباطبایی بازیگر است که در سال ۸۹ با هم ازدواج کردند اما این زندگی مشترک چند سالی بیشتر دوام نیاورد و این زوج سال ۹۵ از هم جدا شدند.

نظرات