ماجرای خودکشی دختر ۱۵ ساله در رامهرمز + علت خودکشی دانش آموز رامهرمزی

0

خودکشی دانش آموز رامهرمزی ، کانال تلگرامی مدارا به نقل از غصرجنوب نوشت: فردین آذریان (خبرنگار) از خودکشی های سریالی میان دانش آموزان نوجوان رامهرمزی در استان خوزستان خبر داده که موجی از نگرانی را در جامعه ایجاد کرده است.

ماجرای خودکشی دختر 15 ساله در رامهرمز + علت خودکشی دانش آموز رامهرمزی

علت خودکشی دختر دانش آموز رامهرمزی

بر اساس گزارشات محلی منتشر شده، شامگاه جمعه ۲۲ آبان ۹۹ دختر ۱۵ ساله‌ی دیگری در رامهرمز خوزستان خود را حلق آویز کرده است.

پیش از این خودکشی پر ابهام، طی یک ماه گذشته، ۵ خودکشی مشابه در میان دانش‌آموزان این شهرستان رخ داده است.

رستمی رئیس آموزش و پرورش رامهرمز اختلافات خانوادگی، تعصبات کورکورانه، تعرضات فکری و عاطفی و عدم پاسخگویی به نیازها و اقتضائات زیستی را از علت‌های این رخداد تلخ‌ عنوان کرده است.

فقر و محرومیت از تحصیل

او گفته از ۲۷ هزار دانش آموز رامهرمزی دستکم ۴ هزار دانش‌آموز از داشتن تلفن همراه برای ادامه تحصیل در سال جدید تحصیلی محروم بوده‌اند.

رئیس اداره آموزش و پرورش رامهرمز همچنین به صراحت دلیل خودکشی یکی از دانش‌آموزان دختر را مخالفت خانواده با تهیه تلفن همراه و عدم امکان ادامه تحصیل این نوجوان عنوان کرده است.

خودکشی سریالی دانش آموزان در رامهرمز

گفتنی است که سید محمد موسوی زاده ۱۱ ساله متولد دیر در بوشهر که در کلاس پنجم تحصیل میکرد ، در مهر ماه ۱۳۹۹ به علت نداشتن گوشی موبایل خود حلق اویز کرد . در خانواده کم درامد و وسع مالی ۶ نفره به دنیا آمده و فرزند اول خانواده بود. پدر او از صیادان منطقه است که از چند سال پیش دچار حادثه شده و کار نمکند و خانه نشین است

این خودکشی سریالی در رامهرمز خوزستان باعث نگرانی والدین و مردم شده است

نظرات