ماجرای قتل امیرعلی پاشایان پسربچه بستان آبادی + نحوه گمشدن و علت قتل

0

ماجرای دزدیدن و ناپدید شدن و قتل امیرعلی پاشایان پسربچه بستان آبادی و علت به قتل رساندن کشف جسد مثله شده وی را در یک گونی کنار رودخانه در روستای ارجان آذربایجان شرقی را در مجله حرف تازه میخوانید

ماجرای قتل امیرعلی پاشایان پسربچه بستان آبادی + نحوه گمشدن و علت قتل

جزئیات قتل امیرعلی پاشایان پسربچه ۴ ساله

به گزارش حرف تازه از خبرگزاری ایلنا: سرهنگ نایب زاده، فرمانده انتظامی بستان آباد نیز در این خصوص گفت: جسد بی‌جان پسربچه‌ای سه یا چهار ساله بنام امیرعلی پاشایان که حدود سه روز پیش خبر گم‌شدنش، در شهرستان بستان‌آباد پیچیده بود، با تلاش پلیس درحوالی علیجان چایی، پیدا شد.

وی افزود: در این خصوص ۳ نفر مظنون دستگیر شده و تحقیقات در خصوص علت این حادثه توسط مراجع قضائی و انتظامی شهرستان بستان‌آباد درحال انجام است.

دوربین های مدار بسته اطراف خانه امیرعلی بررسی شد. اما به دلیل مه آلود بودن هوا تصویر روشنی به دست نمی داد.

غروب روز پنجشنبه در حالی که بیش از دو روز از گم شدن امیرعلی می گذشت، جسد مثله شده پسر چهار ساله در حالی که در یک گونی کنار رودخانه در روستای ارجان آذربایجان شرقی رها شده بود کشف شد.

جسد امیرعلی چهارساله اهل بستان آباد در استان آذربایجان شرقی که صبح سه شنبه مقابل خانه شان ناپدید شده بود، پیدا شد.

عکس امیرعلی پسربچه ۴ ساله

علت قتل امیرعلی پاشایان پسربچه 4 ساله بستان آبادی

 

نحوه گمشدن و علت قتل امیرعلی ۴ ساله

صبح سه شنبه بود که مادر امیرعلی جلوی در حیاط خانه ایستاد تا دختر هشت ساله اش به نام مهشید که برای خرید سبزی بیرون از خانه رفته بود بازگردد.

امیرعلی هم در کوچه مشغول بازی شد و همان موقع یکی از همسایه ها مقابل در خانه امیرعلی، مشغول حرف زدن با مادر امیرعلی شد.

چند دقیقه بعد مادر امیرعلی به کوچه سرک کشید و متوجه شد که خبری از پسرش نیست. وقتی محله های اطراف را گشتند و ردی از پسرک پیدا نشد، موضوع را سریع به پلیس اطلاع دادند.

خانواده این پسربچه ۴ ساله که ساکن بستان آباد هستند،جسد را شناسایی کردند. روستای محل کشف جسد بعد از قتل امیرعلی پاشایان، در نزدیکی بستان آباد است.

گفته می شود یک چوپان جسد امیرعلی را دیده بوده است. خبرهای محلی حاکی از آن است که قاتل امیرعلی یک جوان معتاد است که شناسایی شده اما متواری است.

منبع: ایلنا

نظرات