اکسکینو
mrchoobi

بیوگرافی بهنام مهدی زاده گزارشگر فوتبال و اینستاگرامش

0

بهنام مهدی زاده یکی از مجریان و گزارشگران جوان در این زمینه می باشد که طی یکی دو سال اخیر به صدا و سیما پیوسته است و انتظار میرود در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال و در غیاب بزرگان عرصه گزارش همچون عادل فردوسی پور و مزدک میرزاپور حضوری فعال داشته باشد.
میدان دادن مدیران تلویزیونی به جوان ترها یکی از اتفاقات درستی است که در عرصه گزارشگری ورزشی به خصوص فوتبال می تواند یک اتفاق مبارک باشد.

سالها گزارشگران تلویزیونی با یک سبک و سیاق مسابقات فوتبال را گزارش می کردند و اتفاقا خیلی از آنها پیرو سبک عادل فردوسی پور بودند. درحقیقت نیاز بود که با فرصت دادن به افراد دیگر موقعیتی ایجاد شود تا حال و هوای گزارش تلویزیون رنگ و لعاب جدیدتری به خود بگیرد. اتفاقی که روزی مدیران اسبق تلویزیون با فرصت دادن به جوانانی چون عادل فردوسی پور، مزدک میرزایی تجربه کردند و محصول آن بیمه شدن گزارش فوتبال در تلویزیون برای دو دهه و البته تزریق سبک و سیاق گزارشگری ورزشی بود که حالا به نظر می رسد مجددا این بازنگری و ریسک از سوی مدیران تلویزیون در حال انجام است.

در ادامه این مطلب میتوانید بیوگرافی این گزارشگر و مجری جوان را ببینید.

بهنام مهدی زاده

بیوگرافی بهنام مهدی زاده

بهنام مهدی زاده متولد سال ۱۳۶۷ در شهر رشت می باشد.

مهدی پور که خود در عرصه فوتبال به عنوان بازیکن فعالیت داشته است چندین سال در رده استانی ، و در یکی از تیم های شهرش بازی کرده است.

وی که علاقه ی زیادی به گزارشگری فوتبال داشت در نوروز ۹۶ در مسابقه آقای گزارشگر که از شبکه سوم سیما پخش میشد توانست رتبه دوم را کسب کند.

او دقیقا یکسال پس از این مسابقه برای کار به صدا و سیما و شبکه ورزش دعوت شد و کارش را با برنامه فوتبال یک از شبکه ورزش آغاز کرد.

بهنام مهدی زاده

همسر بهنام مهدی زاده :

ایشان مجرد هستن و ازدواج نکردند.

بهنام مهدی زاده

بعد از آن اجرای برنامه ی نوروز فوتبالی در سال ۹۷ و ویژه برنامه ی فصل داغ فوتبال که اختصاص به پوشش رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه داشت به همراه گزارشگری در برنامه شبهای فوتبالی در سال ۹۸ و مهمتر از همه اعزام به کشور امارات برای مسابقات جام ملتهای ۲۰۱۹ از مهمترین فعالیت های این گزارشگر جوان می باشد.
اما بهنام مهدی پور کارش را در سال ۹۹ و لیگ برتر امسال با گزارش بازی حساس پرسپولیس و سایپا در هفته اول این رقابت ها آغاز کرد.

بهنام مهدی زاده

 
صفحه اینستاگرام بهـنام مهـدی زاده :

پیج اینستاگرام این مجری با آدرس @behnammehdizadeh23 در دسترس می باشد.

بهنام مهدی زاده

 

بهنام مهدی زاده

نظرات