بیوگرافی یانگ سه جونگ بازیگر نقش سانگ هیون سریال سایمدانگ

0

در این مطلب از سایت حرف تازه بیوگرافی کاملی از یکی از بازیگران جوان کره جنوبی به اسم یانگ سه جونگ که در سریال سایمدانگ به ایفای نقش پرداخته است را قرار داده ایم که در ادامه مطلب میتوانید ملاحظه کنید.

یانگ سه جونگ

بیوگرافی یانگ سه جونگ

یانگ سه جونگ متولد ۲۳ دسامبر ۱۹۹۲ میلادی و به شمسی ۲ دی ماه ۱۳۷۱ بازیگر و مدل اهل کشور کره جنوبی می باشد.

یانگ زمانی شناخته شد که در نقش یک سرآشپز جوان در درام عاشقانه Temperature of Love در سال ۲۰۱۷ بازی کرد که باعث شد سه جایزه بهترین بازیگر جدید در جوایز SBS Drama Awards ، Baeksang Arts Awards و ششمین جایزه APAN Star دریافت کند.

از کارهای دیگر وی می توان به دکتر رومانتیک (۲۰۱۶) Dr. Romantic ، دوئل (۲۰۱۷) Duel ، هنوز ۱۷ (۲۰۱۸) Still 17 و کشور من: عصر جدید (۲۰۱۹) My Country: The New Age اشاره کرد.

 یانگ سه جونگ

سنین جوانی و تحصیل و کار

یانگ در ۲۳ دسامبر ۱۹۹۲ در آنیانگ ، گیونگی به دنیا آمد. در دو سال اول دبیرستان ، یانگ در یک کتابفروشی که کارش اجاره کتاب و دی وی دی بود به عنوان شغل نیمه وقت کار می کرد.

یانگ در حالی که در سال دوم دبیرستان بود ، پس از تماشای نمایش های مدرسه با دوستانش ، آرزو می کند که بازیگر شود.

قبل از انتخاب بازیگری به عنوان شغل خود ، یانگ در مسابقات تکواندو شرکت کرد و از بنیاد سامسونگ برای حضور در یک دانشگاه ورزشی بورس تحصیلی دریافت کرد که وی برای تمرکز در درس بازیگری آن را رد کرد.

وی در سال ۲۰۱۱ برای مدت کوتاهی به عنوان مدل در صنعت مد کار کرد. در سال ۲۰۱۲ ، یانگ در دانشگاه ملی هنر کره در رشته تئاتر و فیلم ثبت نام کرد

یانگ سه جونگ

او پس از یک ماه پایان فیلمبرداری سایمدانگ ، یانگ برای دکتر رومانتیک تست داد و در درام پزشکی مشهور بازی کرد ، که جز اولین کارهای معروف بازیگری وی بود.

او پس از بازی در نقش رقیب یو یئون سئوک توجه ها را به خود جلب کرد.

در ژانویه ۲۰۱۷ ، یانگ در سریال سایمدانگ ، در نقش سانگ هیون و دستیار Lee Young-ae جوان بازی کرد .

در همان سال ، او در تریلر علمی-تخیلی Duel بازی کرد ، و برای بازی در نقش سه شخصیت مختلف ستایش شد.

او سپس در مجموعه عاشقانه Temperature of Love ساخته Ha Myung-hee بازی کرد که باعث شد وی جایزه بهترین بازیگر جدید مرد را از جوایز SBS Drama Awards ، Baeksang Arts Awards و ششمین جایزه APAN Star دریافت کند.

یانگ به دنبال بازی در نقش های مختلف ، محبوبیت خود را افزایش داد و مطبوعات به او لقب “تازه کار هیولا” دادند.

در سال ۲۰۱۸ ، یانگ در درام کمدی عاشقانه Still 17 بازی کرد ، در نقش یک طراح صحنه که در هفده سالگی دچار آسیب دیدگی شد ، بازی کرد.

در سال ۲۰۱۹ ، یانگ به برنامه تلویزیونی قهوه دوستان ، پروژه ای برای افزایش آگاهی دادن و کمک به دیگران ، در یک زمان ، پیوست. در همان سال ، او در درام اکشن تاریخی کشور من بازی کرد.

یانگ در سال ۲۰۲۰ به خدمت سربازی اجباری رفت.

یانگ سه جونگ

همسر یانگ سه جونگ

این بازیگر مجرد است و ازدواج نکرده است.

نظرات