ماجرای پوشیدن مانتو جلوباز الهه پرسون مجری برنامه شهران

2

پوشیدن مانتو جلوباز در برنامه‌ای تلویزیونی، عنوانِ حاشیه جدیدی است که به راه افتاده و تصاویر منتشر شده برنامه “شهران” گروه اقتصاد شبکه پنج سیما را نشان می‌دهد. برنامه‌ای که مدتی است ۲۰ دقیقه در روز، باکسِ شبانه شبکه پنج سیما را به خودش اختصاص می‌دهد. هدفش امیدبخشی به جامعه است و با زبانِ طنز می‌کوشد اطلاعات جدیدی را در اختیار مخاطب قرار دهد.

 

مانتو مجری برنامه شهران

الهه پرسون مجری برنامه

مجید فتاحی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی، در شبکه نسیم “قندون” و “نمای رادیو” را ساخته و کارگردان هنری جشنواره تلویزیونی جام‌جم و شهدای مدافع حرم بوده است. او این روزها تهیه‌کننده “شهران” شبکه پنج سیما است و درباره این اتفاق به خبرنگارخبرگزاری تسنیم گفت: دوستان به اشتباه دیده‌اند، ما هیچ‌وقت در پوشش، خارج از عرف عمل نکرده و نخواهیم کرد. خودمان ملزم داریم که این پوشش اسلامی درست و اصولی رعایت شود. این لباس یک تیکه از بالا به پایین، همچون مانتوی سارافونی است. حتی روی همان مانتو هم مجری خانمِ برنامه، لباسِ دیگری پوشیده و شال از بالا به پایین قرار گرفته که همه قواعدِ پوشش درست و اصولی اجرا شوند.

وی افزود: ما در برنامه “شهران” راجع به اولین‌ها و ترین‌های ایران صحبت می‌کنیم. دنبالِ امیدبخشی هستیم و با تحقیق و پژوهش ۹ ماه به آنتن آمده‌ایم و به روایت طنز آن را به مردم می‌گوییم. جالب است ما در این برنامه به اولین فست‌فودی که ایجاد شده، اشاره کردیم که متعلق به دوره هخامنشیان بوده است.

جنجال پوشیدن مانتو جلوباز مجری

مانتو مجری برنامه شهران
گریم زنِ قجری مجری “شهران”

مجری بازیگرِ این برنامه “الهه پرسون” است که با کاراکترها و ری‌اکشن‌های متفاوت، واقعه‌های مختلفِ برنامه را روایت می‌کند. جایی در نقشِ پیرزن ظاهر می‌شود و جایی هم زنِ قجری و دختر بچه‌مدرسه‌ای و راننده تاکسی می‌شود. ساعت ۲۱ شنبه تا سه‌شنبه هر هفته روی آنتن می‌رود. فتاحی تهیه‌کننده این برنامه تلویزیونی گفته که هیچ‌وقت چنین قصدی نداشته‌، ندارند و نخواهند داشت که پوشش اسلامی را زیر سؤال ببرند. همواره می‌خواهند اطلاعات خوبی در اختیار مردم قرار دهند و امید را در دلِ مردم روشن کنند.

2 دیدگاه در “ماجرای پوشیدن مانتو جلوباز الهه پرسون مجری برنامه شهران

 1. دانشمند از قم مقدس گفت:

  برنامه موفقی همچون شهران حتما مخالفینی پیدا می‌کند که با بهانه های واهی همچون مانتو جلوباز مانع پخش آن شوند
  بهانه جویان مانتو جلو باز مجری؛ همان مخالفین پخش سریال موفق گاندو هستند. متاسفانه رده های بالای حکومتی که با حرفهای مکرر این سریال را شهید کردند
  مراقب باشید مخالفین اسلام با حربه اسلام که وا اسلاما چرا مانتو جلوباز مانع پخش برنامه ها و سریال‌های ارزشی همچون گاندی و شهران نشوند

 2. دانشمند از قم مقدس گفت:

  سلام
  برنامه شهران با مجری‌گری الهه پرسون واقعا برنامه جذاب علمی طنز پرمحتوا پویا و ….. است.
  ۹۹درصد موفقیت این برنامه به خاطر مجری توانا و پرجنب و جوش و خوش سیما و خوش بیان در عین حال بازیگر قهارست

نظرات