مسابقه زوجینو | شرایط و سایت ثبت نام مسابقه زوجی نو شبکه ۳

0

مسابقه زوجینو

“زوجینو” اسم یک مسابقه تلوزیونی خانوادگیه که با هدف توجه به بنیان خانواده، ایجاد روحیه شادابی و نشاط و تشویق جوانان به ازدواج و تشکیل خانواده برای پخش در شبکه سوم سیما طراحی شده. این مسابقه با اجرای باربد بابایی در هر قسمت میزبان دو زوج جوان ایرانیه که شامل بخش های متنوع، مهیج و جذابی بوده و با آیتم های کارشناسی شده توأم با ابتکار و خلاقیت قراره که لحظات شاد و دلچسبی را برای مخاطبین خودش فراهم کنه.

 مسابقه زوجینو

به گزارش روابط عمومی مسابقه بزرگ برنامه زوجینو، از بخش‌های متنوعی همچون، آشپزی، کد نیم، بازی‌های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده، آیتم نمایشی، چاله ابر و…در فضایی کاملا با نشاط و دوستانه تولید می‌شود.

مسابقه ای در راستای شناخت و تعامل میان زوجین، بازنمایی خلاقیت زوجین و نگاهی نو به زندگی، مدیریت بحران در زندگی ، کسب در آمد و ترویج استفاده از کالای ایرانی، مدیریت اقتصاد خانواده و…با نگاه خانواده محور از شبکه سوم سیما در آبان ماه امسال پخش خواهد شد.

برنامه زوجینو در روزهای شنبه الی چهارشنبه درهشتاد قسمت پخش خواهد شد که در این راستا ۱۴۰ زوج در طول این شب ها دو به دو با هم به رقابت می‌پردازند و حضور تماشاگران و مهمتر از همه حضور باربد بابایی، مجری محبوب کشور به جذابیت دوچندان این برنامه کمک خواهد کرد.

مسابقه زوجینو

حضور جامعه روانشناسان، جامعه شناسان، کارشناسان آسیب‌های اجتماعی و سلبریتی‌ها و زوج‌های خاص از جمله آیتم‌های مهم این برنامه است.

نحوه شرکت در مسابقه زوجینو

تمام زوج های جوانی که ۶ ماه تا ۳ سال از شروع زندگی مشترکشون می گذره و می خوان که در “زوجینو” حضور داشته باشن، می تونن با مراجعه به وب سایت زوجینو، فرم ثبت نام و شرکت در مسابقه رو تکمیل کنن. کارشناسان برنامه شرایط اولیه زوج ها رو بررسی می کنن، با اونها تماس گرفته و از زوجین واجد الشرایط برای سنجش و ملاقات با کارشناسان برنامه دعوت می کنن، که حضور در این مرحله هم خالی از لطف نیست. در نهایت خانواده هایی که شرایط و توانایی کافی رو برای حضور در مسابقه داشته باشن مهمان ما در مسابقه بزرگ تلوزیونی زوجینو خواهند بود.

زمان پخش برنامه زوجینو

زوجینو با همکاری گروه اجتماعی شبکه سوم سیما از ابتدای آبان ماه ۹۹، روزهای شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت ۲۰ مهمان خونه های گرمتون میشه و تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۰ در کنار شما خواهد بود.
جوایز مسابقه :

زوج اول: ۵ میلیارد ریال
زوج دوم: ۳ میلیارد ریال
زوج سوم: ۲ میلیارد ریال

ثبت نام شرکت کننده در مسابقه زوجی نو

لینک ثبت نام

ثبت نام به عنوان تماشاچی

لینک ثبت نام

نظرات