همه جا با فرادرس

ال ۹۰ جدید مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد + تصاویر

0

ال ۹۰ جدید مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد + تصاویر

قیمت ال ۹۰ جدید ۲۰۲۱, مشخصات و قیمت تندر ۹۰ مدل ۲۰۲۱, رونمایی ال ۹۰ جدید مدل ۲۰۲۱ و مشخصات فنی و امکانات و آپشن ها و تجهیزات خودروی لوگان (L90) را در این بخش بخوانید

ال 90 جدید مدل 2021 | ال ۹۰ جدید مدل ۲۰۲۱ رونمایی شد + تصاویر

مشخصات فنی و بررسی ال ۹۰ جدید مدل ۲۰۲۱

محصول جدید داچیا لوگان با نام ال۹۰ جدید یا تندر ۹۰ مدل ۲۰۲۱ با نام اصلی داچیا لوگان (Dacia Logan) رونمایی شد و تصاویر آن بارگذاری شد.که در آینده مشخصات فنی و بررسی کامل آن را نیز بروز رسانی خواهیم کرد.

شرکت خودرو سازی داچیا، شرکتی رومانیایی است به نام یک منطقه تاریخی در کشور رومانی، نامگذاری شده‌ است.

حالا در ماه اکتبر ۲۰۲۰ این شرکت از محصول جدید خود رونمایی کرده که بعد از رونمایی طرفداران زیادی پیدا کرده است‌

گفتنی است که شرکت خودروسازی داچیا قصد دارد در سال ۲۰۲۱ به‌روزرسانی‌های تازه‌ای برای این خودرو ارائه کند و در تکمیل پلتفرم آن، از آپشن ها و امکانات جدیدی با طراحی خاص و منحصر بفرد بهره بگیرد.

قیمت ال 90 جدید 2021,مشخصات و قیمت تندر 90 مدل 2021

 

 

شرکت داچیا (Dacia) تولیدکننده خودروهای ارزان قیمت در رومانی است که از سال ۱۹۹۹ به گروه خودروسازی رنو تعلق دارد. این شرکت که تولید خودروی ارزان‌قیمت لوگان (ال ۹۰) را برعهده دارد، برای مدل‌های تازه‌ی خود قصد دارد گزینه‌های متنوعی در اختیار مشتریان قرار دهد.

هرچند رقابت خودروی لوگان (L90) با نسبت ارزش به قیمت خودروهای ساندرو (Sandero) و داستر (Duster) رنو دشوار است و این مدل‌ها بدون ویژگی‌های جانبی نیز دردسترس هستند.

تندر 90 مدل 2021، عکسهای آل 90 مدل 2021

در حالی که رقبا همراه با خودرو تجهیزات استاندارد بیشتری را با شروع از قیمت‌های بالاتر عرضه می‌کنند. برخی امکانات داچیا برای خودروهای مدل ۲۰۲۱ در تصاویر منتشر شده توسط این شرکت دیده می‌شود.

با توجه به قوانین اتحادیه‌ی اروپا، داچیا برای مدل لوگان (L90) سال ۲۰۲۱ کمی تغییرات نیز اعمال خواهد کرد. استانداردهای جدید ایمنی از سال ۲۰۲۲ اجرایی خواهد شد و در نتیجه این الزامات، شرکت رنو به داچیا اجازه‌ی دسترسی به CMF را داده است.

منبع: Auto Evolution

نظرات