ثبت احوال بوشهر هک شد + جزئیات

0

ثبت احوال بوشهر هک شد + جزئیات

هک شدن ثبت احوال بوشهر :ایرنا نوشت: مدیر روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان بوشهر گفت: این سایت این استان شب گذشته برای لحظاتی مورد تهدید هکری قرار گرفت اما اکنون با تصمیم این اداره کل به منظور ارتقا امنیت از دسترس خارج شده است.

هک ثبت احوال بوشهر | ماجرای هک شدن ثبت احوال بوشهر چیست ؟

پژمان بختیاری روز یکشنبه در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: درگاه اینترنتی ثبت احوال این استان شامگاه شنبه برای دقایقی مورد هک قرار گرفت که در این اقدام هکر هیچ دسترسی به محتوای سایت نداشته است و فقط روی آدرس سایت تصویر کودک دیری ( محمد موسوی زاده ) که در هفته گذشته خودکشی کرد را به همراه نوشتاری بارگزاری کرده بود.

وی افزود: نام، مشخصات و هدف هکر هنوز به روشنی مشخص نیست و پلیس فتا و شرکت پشتیبان سایت به طور جدی پیگیر روشن شدن این مساله هستند.
بختیاری اظهار داشت: در زمان حاضر پرتال اداره کل ثبتاحوال بوشهر را به علت رخ دادن این تهدید، از دسترس خارج شده‌است تا امنیت سنجی و ارتقا امنیت سایت صورت گیرد.

مدیر روابط عمومی اداره کل ثبت احوال استان بوشهر اعلام کرد: پیش‌بینی می‌شود سایت تا پایان امروز در دسترس کاربران قرار گیرد.

وی تاکید کرد: درگاه اینترنتی اداره کل ثبتاحوال استان بوشهر خبری است و اطلاعات جمعیتی استان در پایگاه اطلاعات جمعیت کشور متمرکز است.

نظرات